Központi hírszerzés

Central Intelligence

2018.08.09 TomÁcs

Nem széles vászon kategória. Rocknak se kellene mindent elvállalnia. A történetben lehetett volna potenciál, de valahogy nem állt össze.

2018.12.27 VvV

Kicsit túltolták a történetet, semmi hihetőség nincs benne. Mindezeket még a humor se kompenzálja.

2018.07.28 Norbi

Túl sokat vártam ettől a filmtől. Nem dolgoztak együtt harmónikusan, és olyan mintha egymás ellen vetélkedtek volna. Egynek elment , de minőségi szórakozást senki ne várjon el ettől a filmtől.

2016.06.28 MMcFly2015

A két színészt látva az ember azért mégis csak többet vár. Kevint Harttól megszokott - sokak által idegesítő- viselkedés itt takarékon van. A filmet 95%-ban Dwayne Johnson viszi el. Tökéletesen alakítja a szerethető karaktert. Akcióban nincs hiány, é... Több

2016.09.08 wintermat

Nem túl erős film, végig nézhető ugyan, de nem hagy maradandó élményt. Dwayne Johnson karaktere szerintem elég idétlen. Csak abban az esetben ajánlom, ha tényleg szűkében vagyunk a filmeknek.

2018.03.11 XETH

Ez a film nem volt egy nagy eresztés. Közepes vígjátéknak mondanám, aminek a története és mondanivalója igen gyenge lábakon áll. Persze egy vígjátékot nem kell túlgondolni, az a lényeg, hogy arra a kis időre kikapcsoljon és nevessünk rajta, de sajnos... Több

2017.01.15 Gigi

Végig néztem, de néhányszor azért erős késztetést éreztem arra, hogy kikapcsoljam. Szeretem az akcióvígjátékokat, de ez nekem túl erőltetett volt, és igen kevés szórakoztató rész volt benne. Felejthető sztori, átlagos színész alakítás. Örültem, hogy vége van.

2019.01.14 szabomarc

Nekem nagyon tetszett, vicces, jók a poénok nagyon szerintem. Végignevettem az egészet, nem bántam meg, hogy moziban néztem meg. Mindenkinek ajánlom, remek vígjáték.

2016.10.10 stomachh

Jópofa, egyszernézős, könnyen felejthető vígjáték. Tegnap láttam, de mára már csak egy-két jelenetetet tudok felidézni.

2016.11.25 Borga

A Központi hírszerzést akkor érdemes megnézni, ha az embernek nincs más programja, egy unalmas estét fel tud dobni, de nem egy kiemelkedően jó film, sőt meglehetősen átlagos. A poénok sem különösebben jók benne.

2018.03.24 NFG

Eléggé hasonlít a Pofázunk és végünk című filmhez! Történetében nagyon hajaz rá! Nekem az is tetszett így ezzel sem volt problémám! Vicces és akciódús! (főleg vicces)

2016.06.20 D. Shaday

Olyan három és fél csillagot adnék rá szívem szerint. Egész vicces, pörgős kis film, egyedül a befejezése volt vészesen kínos. Dwayne Johnson viszont óriásit játszik, gyakorlatilag a szórakoztató képsorok 95%-a az ő nevéhez köthető.

2017.06.01 jencike1985

Nem lehet rossz egy olyan film amiben benne van Dwayne Johnson és Kevin Hurt. Nem okoztak csalódást se rosszat se jót. Azt kaptam amit vártam. Remek humor jó színészek.

2020.11.30 Félix

Kevin Hart és Dwane Johnson párosan, nos, hihetetlen ez a film, nos, király, izgalmas, akciós és poénos volt. Ajánlom.