A láthatatlan ember

The Invisible Man

Cinegore.net
2020/03/02

Kiknek ajánljuk: akik nem a „nagy elődők” miatt ülnek be a filmbe és nem várnak többet annál, mint amit az előzetes megmutat nekünk. Több

Vox.hu
2020/03/02

A film az utolsó harmadában néhány nem várt fordulatot is tartogat, és a játékidő alatt csak nagy ritkán ül le. Azt mindenesetre ismét fényesen bizonyítja, hogy a műfaj és a társadalmi problémák felvetése egyáltalán nem zárják ki egymást. Több

Smoking Barrels

Értékelés: 7.5/10
A láthatatlan embert bizony meg kell nézni, csak jómagam többet reméltem ennél is. Bárcsak minden újragondolás ilyen lehetne. Több

Creepyshake.com
2020/03/03

Egy közepes alkotás született, amit sajnos nem a valódi érdemei alapján fognak megítélni. Véleményem szerint úgy kellene és az alábbi pontszám azt tükrözi. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2020/03/03

A psziché terrorja
... egy erős atmoszférával, bizonyos esetekben kreatív megoldásokkal és egy nagyszerű végzet asszonyával a főszerepben bizonyította a film, hogy volt értelme elkészülnie. Több

Supernatural Movies
2020/03/09

Mesterien megalkotott félelem
Szóval irány a mozi, mert bizony ez a film sokkal több annál, minthogy legyintve elintézzük és kivárjuk a TV premiert vagy a korongos megjelenést. Több

Filmezzunk.hu
2020/03/11

Értékelés: 7.9/10
Kellemes újrázása volt, mai köntösben a klasszikusnak, felejthető alakításokkal és korrekt történetmeséléssel. Semmi több. Több

Cornandsoda.com
2020/04/06

20 pontot csak azért veszített a film, mert néhány jelenetben már ők sem bírták visszafogni magukat és ellőttek pár láthatatlan emberes filmes klisét. Több

KULTer.hu
2021/01/27

Amit nem látsz, (nem) árthat neked
Miután a Universal Stúdió klasszikus szörnyein alapuló filmes világa, a Dark Universe csúnyán földbe állt, kérdésessé vált, hogy végül is mi történjen a már így vagy úgy beharangozott produkciókkal? Mindenesetre az ikonikus H. G. Wells-történetet ismételten feldolgozó és modernizáló A láthatatlan ember megérkezett, és stílusosan akár azt is mondhatnánk: ezt nem láttuk jönni. A húsbavágóan aktualizált, nézőpontváltáson is átesett sztori újragondolása végeredményben egy remek thriller, mégis látható és különösen bántó hibákat is tartalmaz. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!