Vaksötét

Don't Breathe

2020.11.03 belavagyok

Műfajában nem kérdés, hogy a legjobb, és van benne egy kis magyar vonatkozás is. Izgalmas és kiszámíthatatlan történet egy hatalmas csavarral a végén.

2018.07.17 czerik

Hát, a műfajhoz elég gyenge film, de izgalmas. Nem túl horroros, de egész jó.

2016.09.01 moov18

Jár az elismerés!

Az év legjobb moziélménye. Sőt, nem csak az idei szüretből hanem úgy általában is. A minap Az amikor kialszik a fényről véleményeztem pozitívan. Nos, ha az a film tetszett, akkor ez zseniális volt. Nem is tudom hol kezdjem. A szereplők egyszerűen tök... Teljes kritika

2016.11.22 Borga

Igen sok újdonsággal szolgált a maga kategóriájában a Vaksötét és szerencsére ebből a remek ötletből sikerült kihoznia a maximumot. Nem voltak üres járatok a filmben, egész idő alatt izgalmas volt, tövig rágtam a körmömet.

2021.08.25 Gauss

Ez igen, így kell ezt csinálni. :) Érdekes sztori, fordulatos, izgalmas, a karakterek is tökéletesek. Most lesz a 2. rész, amire készülök moziba, gondoltam, előtte bepótolom az 1. részt, ha jó lesz, akkor megyek a 2-ra. :) Vonakodva néztem meg, mert... Több

2019.01.20 szf

Nekem hatalmas csalódás volt. Jól indult, aztán a végére olyannyira felfokozta a hangulatot, hogy túlfeszült a húr és borzasztóan idegesítővé vált. Meg kellett állítanom, mert nem tudtam végigülni.

2017.01.04 Nathan03

Nem is volt ez olyan rossz film. Egyszer egy laza munka utáni, pihengetős délutánra, teljesen jó kikapcsolódást tud nyújtani.

2017.07.27 Adepto

Ez a film tényleg csúcs!!!!!!!! Komolyan mondom lerágtuk a körmünket és ezek a csavarok a sztoriban... Izgalmas, (nekem) ijesztő, elgondolkodtató, de legfőképp felkavaró! Ajánlani tudom mindenkinek! 5/5!

2017.01.12 a-arnold

Nekem bejött a film, egy ütős thriller, és végig adja az ívet.... Számomra a vége olyan "nincs vége", de most nézem, talán ha lesz folytatása a filmnek, akkor simán jó... Aki egy feszültséggel teli thrillerre vágyik, az mindenképpen nézze!

2016.10.28 jencike1985

Nagyon feszült film. Nem az a tipikus ijesztgetős horror, inkább egy kemény thriller.A hangulatomat teljesen levitte a nullára. Minden olyan jól lett kitalálva hogy hihető illetve érthető.

2020.11.09 Kanyi

Én úgy gondolom, hogy ez a film valami eszméletlen jó, a műfajában megállja a helyét, az ijesztések jók.

2018.06.23 Deniel

Nagyon izgalmas, nagyon beteg, nagyon jó!!

2020.12.18 helfannn Nézhetetlen

Az év legrosszabb horrorja

Borzalmas végig. Egy másodpercét sem élveztem. Na erre nem számítottam. A cím elárulta a filmnek a nagy részét. Kb. újat nem hozott ez a film. Nem nézném meg semmiképpen újra. Még azzal is rosszul jártam, hogy egyszer megnéztem. Én nem tudom, mikor láttam utoljára ilyen béna, rosszul megcsinált filmet. Ha láttam is, hát akkor az elég rég volt. Egy kicsit a film kezdete előtt eléggé meglepett, hogy csak én vagyok bent, és még egy pár ember. Konkrétabban a teremben csak én ültem, meg vagy 6 ember. Nem jöttek utána se. Ez is bizonyítja azt, hogy ez a film, nos... nézhetetlen és borzalmas, mégpedig azért is, mert nem sokan kíváncsiak rá, ezért ültünk csak páran a filmen. Én szó szerint elaludtam rajta. Nem volt sok parajelenet se. Nem túloztak benne semmit. Sokkal inkább túl kevés érdekes cuccot raktak bele ebbe a semmitmondó filmbe.

2016.09.24 adamkatka

Igazi jó ijesztgetős thriller, horror. Izgalmas és látványos, érdemes moziban megnézni, mert azokkal inkább átjön az érzés, és maximálisan meg tudja fogni a néző figyelmét.