Vaksötét

Don't Breathe

2016.11.29 Ercsi

Le a kalappal ez előtt a film előtt, ugyanis nem csupán maga az ötlet zseniális, de a kivitelezés, a forgatókönyv, a cselekmény vezetése mind-mind igen magas színvonalon valósult meg.

2017.02.17 Acropolis

Moziban láttam a filmet. Nagyon ütős de érzelmileg is felkavaró, hatásos horror. A kategória kedvelőinek tetszeni fog. Kell egy idegzet a filmhez, az biztos!

2016.12.27 Enjoy

Igazi horrorfilm. Hozza azt amit a kategóriától vártam. Végig izgalmas, idegtépő, feszült film, ami rettegést vált ki. Még napokkal utána is a hatása alatt voltam.

2016.11.01 kicsimano

Leszámítva azt, hogy olykor egészen elrugaszkodik a valóságtól, a Vaksötét egy nagyon izgalmas, jó thriller, a székhez szögezi nézőjét. Tetszett a filmbéli fordulat (garázsos jelent).

2017.09.26 koba1996

Zseniális thriller. Őszintén mondom, hogy talán az egyik legjobb. Teljes szívemből mondanám, hogy bár több ilyen lenne, de sajnos annak már negatív fogadtatása lenne, mert "láttunk már ilyet". Mindenesetre az ilyen egyedi ötletek nagyon hiányoznak a filmiparból.

2017.02.25 Hercegno

Nagyon izgalmas, fordulatos film a thrillerek kedvelőinek kötelező darab. A film hatásához nagyon sokat hozzátesz ha eredeti DTS hanggal nézi valaki. Félelmetes ez a film.

2017.05.02 Wolowitz

Elképesztően feszült és komoly thrillert kaptunk. Remélni mertem, hogy tényleg olyan lesz mint a bemutatóban. Még azon is bőven túlmutatott. Nagyon komoly a hangulata és igazából a benne lévő csavar az ami méginkább megdöbbenti a nézőt mert erre szinte senki se számít.

2017.03.24 georgri

Sok szempontból meg tudott lepni ez a film, az egészen biztos, hogy nem egy átlagos horror, amiben (sokszor) értelmetlen módon folyik a vér. Bár vannak benne apróbb hibák, nagyon érdemes megnézni.

2017.02.09 Ancsus

A Vaksötét egy ízig-vérig horror-thriller, miközben néztem, levegőt alig mertem venni. Óriási ötlet volt a főszereplő karaktere, remekül megalkották őt a készítők. Tetszett a színészek játéka.

2017.02.23 Beuszi

Ez a film igen sokat adott nekem, bőven kijutott izgalomból és kategóriájában is igen sok újat tudott mutatni. Hátborzongatóan izgalmas film, érdemes megnézni.

2017.03.21 Péter

A műfajon belül történetét tekintve szerintem meglehetősen egyedi a film, legalábbis nem emlékszem olyan alkotásra, ahol a rettegett "főgonosz"látássérült lenne. Nagyon izgalmas film, amiben akad fordulat, nagy meglepetés is.

2017.01.17 Katkatt

Ez a film is a bizonyítéka, hogy bizony alacsony költségvetésű film is lehet marha jó. A történet nem új, de miután bemennek a házba felpörögnek az események.

2016.12.02 gubimari

Leszámítva néhány kissé képtelen jelenetet a film nagyon ütősre, jóra sikerült. Borzasztóan feszült, szinte már félelmetes, lélegzetemet is visszafolytva néztem végig. Nagyon jó darab.

2018.08.06 varkonyiildi

Hátborzongató thriller. Néha szerintem túllő a célon és átlép egy egészséges határt. Maga az alaptörténet tetszett. Nyers, materiális, végletes horror.