Csillag születik

A Star Is Born

2018.10.04 gennaddifix

A Csillag születik egy instant klasszikus, ez nem lehet vita tárgya. Aki egy kicsit is vevő az ilyen jellegű, nem látványra építő (bár iszonyú szépen van fényképezve) popcornmozikra, annak maradandó élményben lesz része. Mindenkinek a lehető legjobb szívvel tudom ajánlani!

2018.10.08 Keiichi Tsuchiya

Meglepően jól sikerült ez a film. Kicsit szkeptikus voltam, de szerintem a színészi alakítások egyszerűen fenomenálisak, amit csak aládúcol a jól megírt sztori. Engem teljesen megérintett. Mindenkinek csakis ajánlani tudom.

2018.10.15 Anettke

a nap véleménye

"Minden emberben van egy másik ember" Először nagyon szkeptikus voltam a filmmel kapcsolatban. Többek között azért is, mert a Mielőtt megismertelek c. film, amit annyira vártam , de annyira... és akkora csalódás volt számomra, hogy a romantikus film... Több

2019.10.06 danaso

Nem lehet túl sok mindent hozzáfűzni, alighanem az egyik legjobb film, amit az utóbbi időben láttam, szinte minden szempontból. Lady Gaga nálam most már színészként is abszolút bizonyított. Ez egy kötelező darab.

2019.01.26 Marcsitesója

Miért kellett Whitney Houston? De tényleg?

Ott van egy nagyszerű Bradley Cooper és persze a szinésznőként ismeretlen, de lehengerlő pop díva, Lady Gaga, aki bebizonyítja, hogy eddig is szeretnem kellett volna. Lassan megadod megad végre valahára ennek a zseniális variációnak, majd megszólal WH, a lezárásként, és az egész hitelét veszti. Megyek, iszom valamit Cooperrel! Vagy Nélküle.

2018.10.05 necum

Zseniális zenés dráma, parádés rendezés, két kiváló színész... Bradley Cooper ilyen rendezői debütálásról álmodhatott. Engem kilóra megvett a film hangulata, a történet, az egész atmoszférája és az erős dalok. Le a kalappal. Ez a film egyszerűen kötelező!

2019.04.15 123456

Ez a film elképesztőre sikeredett!!! Nagyon jól játszák a szerepüket a színészek, ennek köszönhetően a vártnál jobb lett. A vége viszont egy kicsit elkeserítő lett, de ettöl eltekintve 4csillagot kap.

2019.02.27 Missy326

Második nekifutásra sikerült végig néznem, de megérte, legalábbis a zenei élmény miatt mindenképp. Az első néhány perc után kikapcsoltam, de az Oscar gálán nyújtott duett miatt adtam még egy esélyt a filmnek. Ally és Jack (vagy Bradly és Gaga?!) köz... Több

Azt hittem egy újabb, a színészek miatt felkapott film, de nem....

Számomra ritka az olyan film vagy zene, aminek legalább egy pillanata okoz olyat amitől még a szőr is feláll az egész testemen. És ebben a filmben igaz vannak néha lagymatag jelenetei, de akad pár olyan is amik feledtetik a többi részt és kedvet csinál a továbbnézéshez. Az a rész, amikor odahívja magához a koncerten hogy együtt énekeljék el "a dalt" az nagyon jól ellett találva. Persze Lady Gaga hangja jó, de az előadásmódja is kellett ahhoz hogy az úgy jöjjön át ahogy annak átkelljönni. Valamint Bradleynek megismerhettük egy új oldalát, és bár elmondása szerint nehéz volt neki az a hangszínt hozni a film alatt de megérte. Szóval szerintem fantasztikus film volt és megérdemelten kapta a díjakat.

2019.03.05 Teresa

Zseniális film

Nagyon szeretem a zenés filmeket! Személy szerint szeretem Bradley Coopert, mint színészt. Kíváncsi voltam, mint rendező, hogy debütál. Az Ő neve tuti siker egy szuper filmhez. Nagyon tetszett a film. Ha szerelmi- szál van egy filmben, mindig drukkolok, hogy happy end legyen a vége. Sajnos szomorú, hogy Bradley meghal a filmben. Lady Gaga is zseniális volt, ahogy eljátszotta a kezdő énekesnőt, nagyon tetszett, holott Ő már híres és befutott énekesnő. Kettejük párosa nagyon jó választás volt.

2018.10.13 Agnes2015

Egyszerű történet de élethű, valós semmi mozis túlkapás semmi fullextra. Ezert elhittem es tetszett! Delutani vetites volt kevesen voltunk és a vegen senki nem allt fel es rohant el. Senki nem mozdult csak ültünk és hallgattunk. A zene és a színészi alakítás állat jó!!

2018.10.07 Orsolya

Ennek a filmnek sem egy felemelő pillanata nem volt, sem egy igazán romantikus jelenete. Egyszerűen méltóságon aluli volt az egész. Arról nem is beszélve, hogy a moziban ülők hangosan nevettek, amikor a főszereplő bedrogozva, részegen az utcán fekszik. Kíváncsi lennék, hogy felfogták-e egyáltalán, hogy min nevetnek?

2019.04.13 petrlujz

A Bohém rapszódia utáni estére választottam a filmet, és azt hittem, hogy elájulok! Nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb, bár igaz, hogy egészen más műfaj a kettő. Hihetetlen élmény volt, köszönöm! ❤️❤️❤️

2019.05.28 Jázmin Nagy

Imádom. Nagyon jó film, mindkét szereplő hatalmasat alakított. Nagyon jók a filmben lévő betét dalok, főleg a Shallow. Mielőtt megnéztem volna a filmet nem hallgattam Lady Gagát pedig ismertem néhány dalát, de azóta nem telt el olyan nap hogy ne hall... Több