A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2015.03.01 orlandooo

Nagy csalódás ez a film, az előzetesbe beállítják,hogy nagyon jó film lesz meg minden, ahhan hát nem teljesen ezt kapja a néző...

2015.11.26 mrstubbs

Nagyon szerettem volna megnézni, de végül is az elején lemondtam róla. Miért jó az a film, amiben ennyit káromkodnak? Szerintem ha kihagyják, csak dobott volna rajta

2015.03.30 th13f89

Nagyon bejött, végig lekötött a film, ami a hosszához képest meglepő. Leo és Jonah Hill is nagyon jó, de negatív irányban senki sem lógott ki, így a szereplőkkel nem volt gond. Egyszer már újranéztük és akkor sem untam, egyszerűen szórakoztató a film.

2015.03.03 MutantNinjaPony

Jó kis film, tökéletes a szombat/vasárnap otthoni filmnézésre. Pörgős, vicces is tud lenni, egészen okos. DiCaprio viszi a hátán az egészet, de a többiek sem voltak rosszak!

2015.02.21 yakzah13

Nagyon király film, Leonardonak kijárna már egy Oscar... Amit ebben a filmben is csinált, hát az lehengerlő. Remek színész, a film pedig 3 óra tömény szórakozás.

2015.01.27 Solothor

Hát ezt a filmet nem szabad kihagyni senkinek sem az életéből!

2016.02.16 Ancsika

nagyon jó a sztori,és dicaprió tényleg hatalmasat alakít benne.imádom ezt a filmet,és aki szereti a pörgős,izgalommal teli filmeket,annak csak ajánlani tudom!

2016.02.14 RockeerFerii

Van vagy 3 órás a film ,de szntem egyszer érdemes megnézni :D

2015.01.26 M. Natalia

Fantasztikus film volt DiCapriótól!

2015.02.10 visigo

Humoros, egyenes, bevállalós film. Nem köntörfalaz. Olyan igazi odavágós. Dicaprio mindig zseniális, mint most is. Dicsérték, és nem is csalódtam benne. Bár nekem a Nagy Gatsby az ötös, így emiatt ez "csak" négy csillag nekem.

2015.03.19 kiskat

Irdatlan perverz film, nem igazán az én stílusom. Megpróbáltam végig nézni, nagyon erőlködtem, de sikertelen volt. 3/4ig jutott de nekem bőven elég volt!

2015.01.26 M.Betti427

Beteg, pörgős film, de imádtam. DiCaprionak kéne egy Oscar díj már!

2016.07.17 L.Morningstar

Nekem nagyon jó szórakozást adott. A film itt elmondható, hogy rendben volt minden téren, fantasztikus volt a zenei része és a karakterek kidolgozása is. Kellemes kis alkotás az egész család számára és így bátran ajánlós fajta.

2015.03.31 trueblood

Meglepően jó filmet csináltak az alapsztoriból, bár azt olvastam valahol, hogy köze nincs a valósághoz, azon kívül, hogy*spoiler* ennyire meggazdagodott a fickó és, hogy a végén belebukott*spoiler vége*. Nem tudja az ember eldönteni, hogy irigyli -e ... Több