Ál/Arc

Face/Off

2018.03.17 Onódi Zoltán

A sztori is jó de igazából a színészi játék teszi naggyá.

2016.04.26 Zsóka

Izgalmas thriller, néhány évente megnézem:)

2015.12.29 [email protected]

Nagyon izgalmas, cselekményes film érdekes sztorival és egyedi hangulattal. A film nagyon jól összerakott, profi rendezés. Akár többszöri nézésre is szórakoztató.

2016.07.25 byebyepuppy

Fantasztikus alakitás mind a két színészóriástól! A forgatókönyv nagyon csavaros, a színészi játék pedig kísérteties, mindkét féltől, mivel ugye egymás szerepét játsszák majd. Cage ördögien játssza a gonosz karaktert, gyakorlatilag ez az egyik legjobb szerepe.

2018.08.31 Barnabii44

Izgalmas akciófilm.

2015.11.25 papaja

Klasszikus John Woo-akciófilm, galambokkal, gonoszokkal és egy markáns párharccal, ahogy illik. Travolta és Cage is teljesen korrekt módon alakít, és méltó ellenfelei egymásnak a vásznon. Az érdekes alaphelyzetet nagyszerűen bontja ki a történetvezet... Több

2015.03.30 paixmondiale

Travolta vs Cage, hatalmas ötlet volt! Két kiváló színész, két teljesen különböző karakter egy filmben... Nem csak azoknak ajánlom, akik kedveli a két színészt, hanem akik szeretik az izgalmas, érthető, emészthető, jófiú-rosszfiú kombinációt!

2015.02.21 hadur222

Hatalmas sztori, többször nézhető. Bár Travolta nem tartozik a kedvenceim közé, ebben a filmben nincs semmi kivetnivaló a játékában. Az egyik kedvencem, 5/5.

2017.02.19 Tysoon87

Izgalmas, akció dús film Mindkettő színész nagyon jól látszik Mikor arcot cserélnek akkor lehet látni igazán hogy mindkét főhős milyen jól ismeri a másikat Nagyon elkészített film Aki még nem látta annak javaslom nézze meg, de aki már látta az is nézze meg újra mert ezt szerintem nem lehet megunni

2016.06.11 ovejuna

Bár nem vagyok nagy akciófilm-rajongó, ennek a filmnek nagyon megtetszett az arccserés alapötlete, és kíváncsiságból néztem meg, hogy vajon mit tudnak ebből ilyen keretek között kihozni, és kifejezetten elégedett voltam a végeredménnyel. A karakterek... Több

2016.02.10 MrMiL

Eléggé egyedi film. Se előtte, se azóta hasonlót nem láttam. Groteszk jelenet mikor Nicolas Cage arc nélküli arca tükröződik az üvegen. Mindkét főszereplő zseniális módon alakítja a jót és rosszat egyaránt!

2019.07.05 spyro74

Azt szeretem Woo filmjeiben, hogy az akciódús cselekmények ellenére nem csak a külsőségekre figyel, hanem óvatosan megpróbálja a filmjeibe belevonni azt a fajta drámai vonalat, ami nem mindig áll jól az ilyen alkotásoknak, de az Ál/Arcban szerintem e... Több

2015.01.23 fenyone1955

Szerintem ez egy jól sikerült film,jó a színészválasztás is.Egyszerűen maga az elgondolás is az arc cseréről zseniális !