Csak téged látlak

All I See Is You

2019.07.10 hogerr

Én teljesen azt hittem, hogy ez valami gagyi romantikus film lesz majd, de ehelyett egy egész korrekt thrillert kaptam. Nem mondom, hogy a legjobb és leghangulatosabb, amit valaha láttam, de minden esetre egészen ütős.

2018.08.20 indingo

Eléggé olyan semmilyen volt a története. Én a leírás alapján kicsit ütősebbre számítottam. A szexjelenetek sem tartoztak szervesen a történet előmeneteléhez így elég hatásvadász volt.

2019.05.01 HercegPeter

A film feléig ötletem sem volt, hogy miről akar szólni ez az egész. De aztán a férj megadja a választ mikor azt mondja a nőnek, hogy "olyan mintha nem is te lennél". Itt rájöttem, hogy a filmnek egyetlen célja van, az pedig a jellemfejlődés ábrázolás... Több

2018.08.18 BaloghBogi42

Nem nagy szám, egyedül a történetben van egy kis újszerű elem. A cselekmény nehezen, csak hosszú idő múlva kapja el a fonalat. Az egész filmben összvissz az érzések az érdekesek. Hogy résen kell lenned, és meg kell figyelned mit mért tesznek a főszer... Több

2018.10.29 VvV

Eléggé lagymatag a története. Miután kibontakozik a film, már sejteni lehet a dolgokat.KÖzepes.

2018.08.12 varkonyiildi

Döbbenetes történet, ahogyan a vak nő visszanyeri látást és ezáltal nemcsak fizikálisan, de átvitt értelemben is felnyílik a szeme és rádöbben a valóságra.

2017.05.13 vertigo

Nagyon nehéz helyzetben vagyok. Egyrészt a film nem annyira borzalmas, vannak nagyon is jól megkomponált jelenetei, ugyanakkor a történet annyira sablonos, hogy sokszor teljesen kiszámítható, milyen irányba is megy el. Szerintem az a könnyedebb, egyszer nézhető alkotás.

2019.03.27 Timcsi

A történet nem lett volna rossz, de teljesen rossz volt a felépítése. Semmilyen hangulatot nem tudott teremteni.

2018.08.12 Csenki Laura

Elgondolkodtató alkotás volt, amely végig fenntartotta a figyelmet. Izgalmas,ajánlom.

2018.08.07 stomachh

El kell gondolkodni rajta, látni kell az érzelmi függőségeket, akkor igazán élvezhető a film. Nekem nagyon tetszett.