Apollo-13

Apollo 13

2017.10.22 veresszsoltika

Izgalmas, jó humorú sci-fi akció, kellemes kikapcsolódás, jók a képi hatások, a színészi teljesítmény remek. A befejezése meglepő, fordulatot hoz, hiteles film.

2016.05.08 anita9215

Tom Hanks-nek se kell a szomszédba mennie tehetségért de ez most annyira nem kötött le. Közepes egy film lett. Se rossz se nem pedig kiemelkedő nem lett. Nekem kissé esetlennek tűnt a történet emiatt mondhatom, hogy nem volt olyan túlzottan tökéletes... Több

2016.02.22 Telezsu

Izgalmas és csupa jó színészt felsorakoztató film, ami valós történeten alapszik. Izgalmas témaválasztás, érdekfeszítő jelenetek, érdekes események, ajánlom!

2015.11.30 ZsozS

Ebben a műfajban ez a kedvencem. Itt van Tom Hanks, aki óriásit alakít...ebben a filmben is. Igaz történet, tehát nálam mindig nyerő film. Az igazi dráma valóságon alapul.

2015.04.26 ovejuna

Houston, Houston, ezzel a filmmel nincs semmi baj. A filmeben remekül van bemutatva, hogy az Apollo program 13 fejezetére már nem sokan voltak kíváncsiak, az egész attól lett érdekes, hogy valami elromlott. A színészek nagyon jól játsszák el a magasan képzett, higgadt űrhajóst, akiknek az élete a földi irányítás kezében van.

2015.12.03 Vuk

Ron Howard bámulatos rendezésének és Tom Hanks feledhetetlen alakításának köszönhetően a mai napig megemlékezünk erről a filmről. Nem is tudom, hogy van-e olyan, aki még nem látta az újszülötteken kívül. Igazi iskolapéldája ez egy jó filmnek. Komoly,... Több

2018.08.22 OZs

Fantasztikus film. Kb. húszszor láttam már még ennyiszer biztosan megnézem. A szereplők nagyon jól átadják a karakterek érzésvilágát, a képi világ is jó, hangeffektek is elmennek. A történet több feldolgozása közül ez kirívóan viszi a pálmát. Tom Hanks és az összes mellékszereplő is rákészült, nagyon jók.