Archer

Archer

2016.01.07 vinetty93

1 részbe néztem bele de nagyon nem adta a téma. Nem vagyok ellene az ilyen stílusú dolgoknak de ez valahogy nagyon egyszerű és puritán ahhoz hogy kedveljem. Egyszerűen csak rámegy a parasztságra és semmi egyéb.

2016.03.26 Garadi

Nagyon vicces, beteg humorú, gyönyörűen rajzolt sorozat. Az akció sem utolsó benne. Mindenképpen angolul ajánlom, sokszor a jelentés elveszik a fordításban.

2015.03.10 MutantNinjaPony

Rettenetesen bunkó, viszonylag egyszerű animációs sorozat, ami nagyon vicces! Leginkább arra hasonlít, mint amikor az osztály szemétládája elkezd cikizni valakit, és az osztály többi része röhög rajta. Imádom XDXDXD

2015.10.03 Xarxas

Hatalmas sorozat! Az animációsok közül a legjobb. Jókat nevetek rajta :D

2015.03.29 Trob

Nekem nagyon nem jön be. Annyira gáz az egész sorozat, néhány rész tetszett, de magában feleslegesnek tartom. Képregényben még jó lenne, de TV-ben? Nem. Ott nagyon nem.

2015.02.13 NagyThor

Hatalmas sorozat! Viszi a pálmát a stílusával, ilyen abszurd, elvetemült animációs vígjáték nincs még egy!

2015.02.13 vevyy

Őszinte leszek, nekem nem tetszik. Nem tudott megfogni. Egy kicsit nekem már sok. Nem is ragozom tovább, Archer karaktere nem jött be, így a sorozat sem.

2015.01.26 Betyus

Próbáltam megszeretni, komolyan, de nem megy. Nem elég jó, és nem elég idióta sem, ahhoz, hogy vicces legyen. Túl erőltetett, és idegesítő, mind Archer karaktere, mint a történetek. Szerintem csak szimplán nem az én stílusom, mert ahogy nézem elég sokan szeretik.

2015.01.26 pinter.bence91

Hatalmas! Ennyi. Ilyennek kell lennie egy menő animációs sorozatnak.

2015.02.22 glenn

Baromi nagy sorozat! Mostanában a kedvencem. Szétröhögöm magam rajta. Ez végre egy olyan animációs sitcom aminek nem egy család áll a középpontjában, bár onnan is vannak humorforrások. Szerintem érdemes elkezdeni nézni, kicsit más mint a Family Guy meg Futurama, de hasonló vonal, ez is hihetetlenül vicces.

2015.06.09 cvölf

Az Archer zseniális sorozat, persze nem kell benne sokat keresni, ez nem a társadalomkritikáról szól, hanem arról, hogy az alkotók egy kupacra dobálják az összes gaget, ami eszükbe jut, és alaposan kifigurázzák a kémfilmek kliséit. De ezt úgy teszik,... Több

2015.02.26 benedekpongracz

Legjobb a műfajában :) Elején kicsit nehézkesen nézegettem, de aztán rákaptam és pár nap alatt kipörgettem :) Ilyen abszurd animációs sorozatot nem tudok még egyet mondani.

2015.04.15 P.Adam91

Szerintem az egyik legjobb animációs sorozat amit az utóbbi években csináltak. Egy unalmas rész nem volt az eddig kikerült hat évadban.