Az indíték

Motive
Videók

2016.12.14 Pappcsino

Az első évad nem kötött még le annyira, mert nem volt annyi összefüggés az egyes epizódok között, visszont a 2. évadtól egyre több utalás volt korábbi részekre, emiatt egy idő után úgy éreztem, függője lettem a sorozatnak.

2017.02.24 időjós

Meglepett ez a sorozat, mert amikor először elkezdtem nézni, nem gondoltam volna, hogy a végére ennyire "bedarál" majd, szinte faltam az egyes részeket. Nem bírtam betelni vele.

2016.09.17 krazucsi

Jelenleg ezt a sorozatot nézem, a 3. évadnál járok. Minden egyes rész különálló, a többitől független kis történet. Érdekes azt látni, mi áll egy-egy gyilkosság hátterében, milyen történetek bontakoznak ki.

2016.09.29 krajcsie

Krimikkel, thrillerekkel ellentétben, ahol a legtöbb esetben rejtély fedi a gyilkos, elkövető személyét, a Motive már az első percben leleplezi mind az áldozatot, mind pedig a gyilkosát. Ahogy hirdeti is magáról, itt az indíték a fontos. Remek megközelítés.

2018.02.12 Yamakawa

Maga az alapötlet jó, hogy az indítékot kell kitalálnia a nézőnek, de szerintem vannak jobb krimi sorozatok. A Főnök nekem sokkal jobban tetszett, szerintem jobban összerakott sorozat volt, jobban megírt karakterekkel, akikkel szinte vártam a találko... Több

2017.10.29 Zsizsisanna

Tetszik a sorozat nagyon, a 4. évad viszont már nem kötött le annyira. A színészek is szimpatikusak. Remek, hogy más szemszögből vizsgálják a gyilkosságokat, és úgy is érdekessé tudják tenni a részeket, hogy az első pillanatokban megtudjuk, hogy ki a gyilkos és az áldozat.

Minden rész különálló bűntény, de a főszereplők (nyomozók) ugyanazok! Az életükbe kapunk némi bepillantást, akik számomra rendkívül szimpatikusak! Jó színészi munka, zseniális ötlet! A rendező az elején elmondja ki a gyilkos, illetve az áldozat, ám a... Több