Barb és Star Vista Del Marba megy

Barb és Star Vista Del Marba megy

Barb and Star Go to Vista Del Mar

Idén nyáron olyan kalandban lesz részed Barb és Star mellett, amit hosszú ideig emlegetni fogsz. A Koszorúslányok alkotói, Kristen Wiig és Annie Mumolo a szezon legjobb vígjátékát ígérik.

A két legjobb barát, Barb és Star életük nagy kalandjára indulnak, miután elhatározzák, életükben… Több

Premier: 2021.02.12. | HBO Max (2021.09.19.)
Forgalmazó: Freeman Film

Kwame Patterson
Tom Lenk
Mark Jonathan Davis
Phyllis Smith
Vanessa Bayer

2021.09.20 panhnedy

Végtelenül abszurd vígjáték, ami nem mindenhol üt jól, mert a poénok nem mindig puffannak nagyot, de ennek ellenére is remek. A szereplők között tökéletes a kémia.

2021.09.11 sandor

Kristen Wiig munkásságát mindig szerettem, de ez a film olyan volt, mint egy rossz és nagyon elnyújtott SNL szkeccs. Csalódás volt számomra.

A film összbevétele 14 959 dollár volt (imdb.com).

Kristen Wiig és Annie Mumolo második közös filmje a 2011-es kasszasiker vígjáték, a Koszorúslányok után. Szerző: hp

Egy ideig arról szóltak a pletykák, hogy ez a film lesz a Koszorúslányok folytatása, de végül maga a főszereplő és író, Kristen Wiig cáfolta meg a hírt. Szerző: hp

A film első előzetesét még a 2019-es Botrány című film előtt mutatták be a mozikban, azonban a Lionsgate egy év elteltével sem tette közzé a kedvcsinálót online. Szerző: hp

Ez Josh Greenbaum első egészestés mozifilmje.Szerző: hp