Blokád

Blokád

2022.10.20 Peti

Remek film, érezhető, hogy a készítők egyszerűen mindent beleadtak, ami magyar filmeknél nagy ritkaság. Különösen tetszett az utómunka, ami nagyon jó hangulatot kölcsönzött az egésznek.

2023.06.19 Magi79

Mégis jó a magyar film!

Zseniális alkotás. Biztos lesz, aki politikai okból fintorog, de ez nem von le semmit a filmből. Igen, mindenképp rehabilitálja Antallt, akit sokan nem szerettek, mert a gazdasági átalakulást követő elszegényedés miatt őt tették felelőssé. Ezt a kérdést elég jól helyre teszi a film. Én tizenegy éves voltam a taxis sztrájk idején, sok mindenre emlékszem, teljesen valósághű ilyen szempontból is a film. És ami a lényeg, hogy rendkívül szórakoztató és izgalmas is. Hétvégén láttam, és olyan lelkes lettem, hogy azóta magyar filmekre vadászom, pedig eléggé előítéletes (vagy rossz tapasztalatokkal rendelkező) voltam ez ügyben. És találtam néhány nagyon jó alkotást, mint például A vizsga. Köbli Norbert nevét – szégyenkezve mondom – eddig nem ismeretem, de most sorban megnézem minden alkotását. Tőle egyedül a Made in Hungária című filmet láttam korábban, és azt is nagyon szeretem.

2023.06.21 Erik400034

A múlt

Így felnőtt fejjel végignézni a filmet, hogy mi volt, amikor gyerek voltam, elég lebilincselő. Egy percét se untam a filmnek. Remek alkotás.

2023.03.25 lla

Érdekfeszítőre sikerült. Persze ki tudja, hogy a filmből mennyi a fikció és mennyi az igazság, de elég nézhető. A filmben alakított politikusok még nagyrészt tudták a dolgukat, emberarcúak voltak. Kíváncsi lennék, hogy jó pár évtized múlva a jelenle... Több

2022.10.22 Zoltán396097

Nekem nagyon tetszett a film teljes egészében, a hangulata, amit a karakterektől, zenéktől és a képi világtól kapunk, az valami zseniális! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2022.10.26 CastleFan2

Csak ajánlani tudom! Amiben Köbli Norbert eddig részt vett, mind kiváló munka!