Bosszúállók

The Avengers

2015.02.26 andor50

Tudtam, hogy nagyon jó film lesz, de meglepett, hogy ennyire. A legjobb az egészben, hogy egyszerre láthatjuk kedvenc szuperhőseinket. Az én kedvencem Thor, itt azért kicsit háttérbe szorul, inkább vasemberre és a többiekre fókuszál a történet, remélem a második részben több figyelmet kap.

2017.11.22 diumiu

Szeretem a szuperhősös filmeket, ez kifejezetten tetszett, hiszen látványos volt és végre együtt láthattam az összes karaktert. Ajánlom mindenkinek, kellemes kikapcsolódás a film.

2019.01.04 rainman

pornó...látványpornó...kínpornó

Semmi gond! Rá kellett jöjjek, nem nekem találták ki ezt a szuperhősfilmes univerzumot. Ezt muszáj volt leírnom, mielőtt elsüllyesztem a filmet a középszer tengerében. Ez, kérem szépen egy látványos romboláspornó volt, semmi több. Azt nem merem leírni, hogy agyatlan romboláspornó, mert haragra kelnek a szuperhősfilmes rajongók. Azt azért mégse szeretném. Megértem ha valakinek ilyen filmekre van igénye, de azért jó, hogy lehet másfelé is keresgélni, ha az ember jó filmet akar látni. Nem volt ez rossz, csak olyan semmilyen. Sokakkal ellentétben nekem fárasztóbb volt a film végi zúzást végig szenvedni. Egy darabig még elnéztem, de egy idő után már untató volt, ahogy a sokadik Manhattani felhőkarcoló is összeomlik, miközben a főhősök szüntelenül, fáradhatatlanul gyepálják a rosszfiúkat (akarom mondani idegen lényeket). Tétnélküli és súlytalan volt. Oké sok szereplőt kellett mozgatnia, ez sikerült is. Mozgatni. Azt. Sikerült. De értelmes dialógusokat adni a szájukba, na, azt nem. Ugyanígy volt gyenge a fő gonosz is, Loki, mert bár a karakterek közül még ő volt a legjobban kidolgozva, de tudtuk, hogy nem fog meghalni, így ő is súlytalan. A feszültség és legalább egy cseppnyi dráma rettenetesen hiányzott a filmből. Ha nagyon eldobom az agyam, akkor talán feltételesen élvezhető a film, de akkor már bennem van egy üveg unicum. :-) Nem véletlenül vártam eddig a megtekintésével, sajnos.

2019.08.06 Greeta

A karakterek külön-külön jók, de együtt nekem már túlzás az egész és a lényeg veszik el.

2019.04.06 MidoD7

Az én véleményem az, hogy ez a film több puszta villogásnál. Komoly tartalma van. Persze nem csak az effektek és a látványvilág miatt, hanem a sztori, amit aláépítettek, kiválóan szerepel.

2019.03.30 Timcsi

Mesefilm felnőtt gyerekeknek, ahol összemosták a szuperhősöket. Különösebben nem tudott lekötni.

2019.04.14 petraszab

Számomra erőltetett és olyan szaga van az egésznek, hogy még húzzunk le egy bőrt az egészről. Mindenkit összecsődítenek egy filmbe, de sok újat nem ad.

2018.08.23 kevelin

nem tudnám megmondani hogy én mint abszolút képregény ellenes egyén Marvel vagy DC fan lennék. mindkettő világban vannak kedved, kevésbé kedves elfogadható és elfogadhatatlan figurák. persze igyekeznek minél több bőrt lehúzni ezekről a szereplőkről é... Több

2021.05.03 stewie_griffin_2005

Eddig a Phase One filmjeit láttam csak. Nekem valahogy jobban bejönnek a hősök önálló filmjei (főleg a Vasember 1 és a Thor), de ez is élvezhető. Szerintem a végén túl sok akciójelenet van, kicsit nehéz követni, ez egy tipikus agykikapcsolós film, de annak nagyon jó. 8/10

2017.04.18 bgnz367

Marvel rajongóként nem is volt kérdéses, hogy ez a film maga volt a kánaán nekem. Minden kedvencem egy helyen és tele ízléses humorral. Nekem ez fenomenális szórakozást nyújtott. Nem sok ilyet tudok felidézni.

2015.01.26 hackerjulcsi

Nem tudom mit esznek ezen a filmen annyira... hatásvadász, tömegfilm arról, hogy a földet megmentik az idegen támadóktól. Nem tetszett, de nagyon. Vasember kicsit feldobta a dologt, de így is lapos volt...

2015.05.13 Syracuse

Látvány ok, forgatókönyv semmi, logikai hibákkal tele az egész. Színészi teljesítmény nem nagyon kell hozzá, Robert Downey és Mark Ruffalo rengeteg remek filmben alakított nagyot, de nem ez az, ahogy pl. Cobey Smulders vagy Chris Hemsworth esetében sem.

2016.07.25 Leilani

Elképesztően jó lett ez a film. A színészi játék tökéletes. Az egyéni filmek közül nem mind tetszett, azonban ebben mind nagyon jók voltak. Tökéletes az összhatás. A történet nagyon izgalmas. Mindenkinek ajánlom.

2019.01.04 szabomarc

Szerintem a sorozat legjobb része, itt volt benne szerintem a legtöbb lendület. Mindenkinek ajánlani tudom, aki szereti a Marvelt alapvetően, az nem fog csalódni.