A párbaj

The Duel
Woody Harrelson
Woody Harrelson
Liam Hemsworth

Egy texasi ranger rejtélyes halálesetek után nyomoz Helena városában.

(hp)

Premier: 2016.06.23.

2018.05.30 HercegPeter

Ahogy itt a kommenteket olvasom, látom, hogy nem igazán tetszett az embereknek. Ennek ellenére nekem bejött. Nem több, több mint egy tipikus western. Vannak lövöldözések, vannak pofonok és ott a vadregényes táj. Ugyebár leginkább ezek azok ami kellen... Több

2016.07.06 lollipopp

Csak az jut eszembe, hogy ez a film csak a tehetséges színészek elpazarlására volt jó. Felejthető, sőt, tökéletesen kihagyható film.

2016.07.04 gennaddifix

A karakterek nagyon satnyán és lustán lettek felépítve, és ez már megpecsételi az egész filmet. Sajnálom, mert Woody is többet érdemelt volna ennél, és jól esett volna egy ütős scifi.

2016.06.30 totykos

Nagyon kíváncsi voltam erre a filmre, és jó nagyot kellett csalódnom. Nagyon vontatott, unalmas, hiába az ütős főszereplőpáros és a hangulatos látvány, ez most nem sikerült.

2016.07.05 hansi13

Azért annyira nem lett borzasztó, de az tény, hogy baromi lassú. Szóval csak a türelmesebbeknek tudom ajánlani, de nekik is fenntartásokkal.

A film összbevétele 20 672 dollár volt (imdb.com).

A filmet a Mississippi állambeli Greenwoodban forgatták. A kisváros korábban A segítség című film forgatási helyszíne volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2016. 07. 03.)
The Duel
Csak a klisék működtetik azt az összefüggéstelen, túljátszott jelenetáradatot, amit ebben a szűk két órában kapunk, és hacsak nem maradt még másfél óra a vágóasztalon, elképzelésem sincs, hogy mi volt a céljuk az alkotóknak. 4/10 Több