Valld be, Fletch

Valld be, Fletch

Confess, Fletch

Marcia Gay Harden
Jon Hamm

Miután több gyilkossággal is megganyúsítják, Fletch igyekszik bebizonyítani ártatlanságát, miközben menyasszonya ellopott műkincsgyűjteménye után kutat.

(csd)

Forgatókönyvíró: Zev Borow, Greg Mottola
Premier: 2022.09.16. | Netflix (2024.04.19.)

KULCSSZAVAK

2024.04.27 Sz396367

Már kétszer láttam a filmet, elsőre nem annyira tetszett, másodjára már azt éreztem, hogy kellemes, nézhető film. Néhány jelenet nem tetszik, de azért van egy sajátos laza stílusa a filmnek, ami miatt megkedveltem. Elég volt figyelni, de a végére már... Több

2024.02.01 Ahoj poplacsek

7/10 – Vicces, szórakoztató

Sose láttam Fletch-filmeket, nem is hallottam róluk, nincs összehasonlítási alapom, hogy mihez képest milyen. Ebben a filmben Jon Hamm játssza, aki szerintem gyárilag elég vicces fazon, és itt kapott is elég sok poénkodási lehetőséget. Ez egy bűnügyi sztori, maga a bűnügy és a nyomozás viszonylag érdektelen, a film viszont kellően vicces egy szórakoztató kikapcsolódáshoz. Abszurdra vették a humort, ami nekem nagyon be szokott jönni. Pl. Fletch megkérdezi valakitől, hogy mi a számítógépének a jelszava, mire a másik mondja a telefonba hogy „b@szódj meg”. Fletch szomorú, hogy hát de miért, végül sikeresen belép a nevezett jelszóval. Ez így lehet, hogy leírva nem volt akkora poén, de a filmben tényleg vicces jelenet volt. Szóval nem mély, de vicces, úgy érdemes nézni, mint valami sitcomot vagy Family Guyt. Na jó, az utóbbitól azért messze van. De nem rossz.

2024.03.06 Török389133

Nem rossz, lehet rajta nevetgélni, de a történet elég összevissza.

2024.04.21 King Leonidas

Kicsit sok karaktert mozgat, ezáltal kicsit túlbonyolított, cserébe nem kicsit szórakoztató.

2024.01.29 feherhat

Kicsit szkeptikusan mentem bele a dologba, mert nem hittem volna, hogy valaki tudja helyettesíteni Chevy Chase-t, de Josh Hamm jól nyomja, nem is vele van a baj. Sajnos a film úgy összességében elég felejtős. De az alakítások rendben vannak.