Csak színház és más semmi

Csak színház és más semmi

2016.06.17 Panna

vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A története még jó is lehetett volna, de sok helyen eléggé unalmas volt.

2018.07.25 kisssjanka

Tetszett a sorozatban, hogy több szálon futott a cselekmény és pont olyan színészek játszanak benne akik nagy kedvenceim, nem okozott csalódást. Ajánlom mindenkinek aki szereti a magyar humort.

2016.06.25 punktum

Színház szerelemeseinek kötelező darab, amúgy eléggé sablonos a története.

2017.07.18 szanko

Jó kis magyar sorozat, jó szövegekkel, vicces jelenetekkel. Könnyed, szórakoztató kikapcsolódást nyújt mindenki számára. A színészi alakítások és a történet sem rossz.

2018.03.27 Rowena430

Kellemeset csalódtam benne, sokkal jobb volt, mint amit vártam. Maga az ötlet már számomra tökéletes, és érdekes volt belesni a színfalai mögé egy sorozat formájában. Mind a kitűnő színészi játék, a humor és a furdulatok meg voltak benne, az egyik kedvenc sorozatom lett.

2018.11.04 Koviki

Schell Judit és Csányi Sándor párosát nagyon szeretem, mindig jól játszanak együtt. Nem vagyok oda meg vissza a magyar filmekért vagy sorozatokért, de ez kifejezetten szórakoztató sorozat.

2019.04.08 huhu

Jól indult, de...

A sorozat jól kezdődött, egyre jobban sikerültek az évadok. A negyedik évad viszont meg sem közelíti az előzőket, melynek fő oka valószínűleg a színház hiánya. Lássuk be, egy ilyen témájú sorozatnál ez komoly probléma. Kár...

Társas játék
Hol nézheted: Max,TV
Egy nap
2024

2018.06.03 Zsófi Géczi

Az évadok egyre jobbak és jobbak, viszont semmi nagyobb csavar nincs benne és az évad utolsó részére mindig elrendeződnek a dolgok. Sajnos nincs miért várni a következő évadot.

2017.08.19 tolgyesk

Az első évadban még néha nem találkozott a színész és a szerep :) de a második évad zseniális. Lassan, alattomosan válik függővé az ember :) Imádom ezt a fajta, intellektuális humort, ami nem harsány, de mégis állandó vigyorgásra készteti a nézőt :) Nagyon várom a 3. évadot!