Torzonborz, a rabló

Torzonborz, a rabló

Der Räuber Hotzenplotz

Amikor Kasperl (Hans Marquardt) és legjobb barátja, Seppel (Benedikt Jenke) észreveszik, hogy eltűnt a nagymama (Hedi Kriegeskotte) kávéőrlője, azonnal tudják, ki a felelős: a rabló Hotzenplotz (Nicholas Ofczarek)!
A barátok Hotzenplotz keresésére indulnak, és elkerülhetetlenül a rabló és… Több

Forgatókönyvíró: Matthias Pacht
Ország: Németország, Svájc
Premier (HU): 2023.05.25. | Telekom TVGO (2023.08.24.)
Forgalmazó: ADS Service

2023.05.27 petera050

A fantáziának nincsenek határai, de ismétlem, nem kell mindent egyszerre, nem kell mindent megvalósítani, csak azért, hogy megmutassuk, mennyire "viccesek" vagyunk. Négyány része egész biztos tetszeni fog a gyerekeknek, de ezek a poénok nagyon alpáriak voltak, inkább ízléstelennek mondanám.

2023.05.25 wolf79

Család, komédia? Kizárt dolog. Egész idő alatt, amíg ezt a katyvaszt néztem, azon gondolkodtam, hogy melyik őrült írta, majd melyik őrült vette fel. Az összes szereplő úgy viselkedett, mint egy elmegyógyintézet ápoltjai lennénke, csak a tündér rendelkezett egy kis józansággal a történetben.

A film összbevétele 6 055 790 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 4 864 485 forintot termelt. A hazai mozik összesen 2 716 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.