Elizabeth Harvest

A frissen házasodott Elizabeth beköltözik híres tudós férje fényűző házába, ahol minden és mindenki az ő kegyeit lesi. Csak egy szobába nem mehet be - ám amikor férje elutazik, a nő nyomozásba kezd.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.03.10.
Matthew Beard
Matthew Beard

2024.02.03 Interfectorem Sabnock

Mert így kell ezt csinálni, hölgyeim és uraim!

Na, végre egy olyan mozi, ami hasít, és nem totyog. Aminek van mondanivalója, és nem csak karcolgatja a felszínt! Sebastian Gutierrez nagyon jó érzékkel nyúlt a témához, ami talán már létezik, vagy talán már nem is olyan távoli. De mit is láttam, nem... Teljes kritika

2018.12.10 hsanya182

Bizarr, kicsit őrült film, egy eskövő utáni idilli pár misztikus történetéről. Egyszer simán élvezhető thriller, mert miután megtudjuk a miértet, már nem lesz olyan izgalmas, de amíg nem tudod miről van szó, elgondolkoztat.

2019.02.27 BoBamburg

Nagyon hangulatos misztikus thriller, nem kevés csavaros fordulattal megtömve. És ha ez nem lenne elég, a dögös képi világ is tesz rá egy lapáttal. Arról nem is beszélve, hogy ahoz képest, hogy viszonylag lassú tempójú film, nem nagyon hagyja unatkozni a nézőt, sőt, mire észbe kaptam már le is ment az 1 óra 45 perc.

2019.09.12 bettina50

Leszámítva az alultáplált főszereplő színésznőt(az alakítása természetesen jobb volt,mint a testalkata), egészen jó kis film ez. Aki szereti a misztikumot,annak mindenképpen ajánlott.