Palackposta

Flaskepost fra P

2016.12.02 gubimari

A skandináv krimik szerelmeseinek igazi csemege lehet a Palackposta. Mesterien felépített igazi skandináv thriller, amely nem ereszti el a néző figyelmét egy pillanatra sem. Izgalmas.

2016.09.06 Nnoorraa

Összességében a sztorija izgalmas , érdekes és nem sablonos, de az előadásmód miatt kissé vontatott a film, lassan történnek az események, emiatt közepes nálam!

2017.02.23 időjós

Szeretem azokat a filmeket, melyek könyv alapján készülnek, mert általában jól átgondolt, nagyobb, kerek történeteken mozognak. Ez a film is ilyen volt. Utolsó másodpercig foglalkoztatott. A végére lett teljes a sztori, és ezt nagyon tudtam díjazni. Bár gyilkosunk szexuális élete nem tiszta még mindig.

2017.03.27 Szinano

A Q-ügyosztály eddigi eseteihez hasonlóan ez is igen izgalmas nyomozós film lett. Néhány apróbb sutasága ellenére, kitűnő skandináv thriller. Izgalmas és feszültséggel teli.

2016.09.22 kecsaa

Szó szerint falom a skandináv krimi könyveket és mindig örülök, ha egy-egy történet megfilmesítésre kerül. A Palackposta a Q ügyosztály 3. megfilmesített esete, ízig-vérig izgalmas.

2017.08.28 ocskol

Skandináv krimirajongóként természetes, hogy az elsők között néztem meg a Palackpostát. Nem lett rossz, de azért tudnék jobban is említeni a kategóriában. Mindazonáltal szerintem nagyon élvezhető és izgalmas.

2017.01.25 Kaslerka

Q-ügyosztály: Mind 3 ,eddig megjelent rész alapmű! Nagyon jó színészi játék, kellő izgalom. Jöhet a 4-ik.

2019.06.25 Mercy23

Imádom!

Az összes részét láttam, mindegyik nagyon tetszett de ez a csúcs! Aki szereti az ilyen típusú filmeket azoknak Csak ajánlani tudom! Ezek után biztos, hogy a könyvet is el fogom olvasni!

2016.07.07 Gríz

Szerettem a film fekete humorát és a sztori is nagyon ott volt. Kicsit pereghettek volna jobban az események, olykor kissé döcögött a dolog, de alapjában véve nagyon elégedett vagyok a filmmel. Ezek a dánok-nórok-svédek a maguk napfényhiányos beteges lelkével azért mégiscsak tudnak valamit!

2017.03.18 LucyGy

Ennek a filmnek majdnem minden ˇˇrészétˇláttam és eddig semelyikben sem csalódtam. Nagyon durva film de talán éppen ettől olyan jó. Csak ajánlani tudom és biztos vagyok benne ,hogy nem fog senkinek csalódást okozni e film.

2016.07.10 Turro

Ezek az északiak mindig megtudnak lepni! Nem számítottam rá, hogy ez a film jobban fog tetszeni, mint a műfaj amerikai képviselői, pedig így történt. Remek volt a szereposztás, mindenki passzolt ahhoz a karakterhez, melyet ráosztottak. A trilógia többi részét is keresni fogom.

2016.08.28 Szabo

Tegnap néztük meg! Fantasztikusnak tartom! Végre egy film amit ugy lehetett megnézni a moziban hogy mindenki más is csak a filmre figyelt! A szereplők teszik teljessé ezt a filmet! Maga a történet is nagyon tetszett nekünk! Csak ajánlani tudom!!