Good Will Hunting

Good Will Hunting

2016.11.05 Tibor1114

Szkeptikus voltam mikor elősször láttam de odaragadt az álam a földhöz.Isteni dráma hatalmas alakításokkal. Nagyon tetszik a sok csavar.CSak ajánlani tudom.

2015.07.29 Fildi

Pszichésen, érzelmileg megfogott a film, ami annak is köszönhető, hogy nagyon élethű a színészek alakítása és remek a történet. Klasszikus, mindenkinek ajánlani tudom.

2015.07.14 prongs2001

Nem értem miért van ennyire lehúzva a film mikor igazából semmi baj nem volt vele. Jó színészi gárda és igazán kedvelhető karakterek voltak benne, azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy tökéletesen lekötött.

2015.06.12 fancsi094

Talan azokhoz a filmekhez tartozik amiket jo ujra es ujra visszanezni. Motivaciodus es ertelmes dolgokrol szol a film. Egyik kedvenc! Az alakitasok nagyon erosek, Matt Damont ebben a filmben kedveltem meg.

2015.08.04 Aranyhal

Tanulságos, érdekes, különleges film kiváló színészekkel. Pszichésen és érzelmileg is megfogó dráma valódi mondanivalóval. Újra és újra nézhető, időtálló film.

2016.10.06 niky86

A Good Will Hunting egy nagyon ütős, kiemelkedően jó film. Matt Damon fantasztikus benne, Robin Williams szintén. A forgatókönyv szuper, a filmbéli dialógusok páratlanok. Örök kedvencem.

2016.10.12 tiszaizsofi

A három ismert színész közül egyiket sem szeretem, de adtam egy esélyt a filmek. Nem volt akkora durranás ahogy azt gondoltam előtte, számomra felejthető és unalmas dráma.

2016.11.22 Manfred

Profi szereplőkkel teli izgalmas és elgondolkoztató dráma, aminek nagyon ötletes az alaptörténete és egyáltalán nem a megszokott sablonos film. Végig leköti a nézőt.

2015.11.19 Robi92

Kiváló film az emberi életről,barátságról és az élet nagy döntéseiről. Hiteles,őszinte és élethű film. Robin tényleg nagyon jól alakított ebben a filmben,nem véletlenül kapott rá Oscart,.

2015.06.08 veszi.peter

Damon és Affleck közös filmje, amiben még mindketten fiatalok voltak ugyan, ám tehetségüket mindketten megcsillantották. Itt inkább Damon. Nagyon jó film, jó történettel. Szegény Robin Williams pedig természetesen zseniális.

2015.04.19 KeriPeti

Robin Williams egy nagy szerethető figura, egy nagyon szerethető ember, nem csak ebben a filmjében. Az összesben. Az egyik kedvencem volt. A film fantasztikus, egyébként is szeretem az ilyen titkos zseniket, akik csak úgy a hétköznapi életükből előjö... Több

2018.11.06 urbanistaa

Nem rossz film a Good will hunting, de szerintem túlértékelt. A mondanivalója valóban sokatmondó és tanulságos. Karakterei egyediek, tehetségesek és szerethetők.

2017.11.23 nagysar

Volt már jobb filmje ezeknek a nagynevű színészeknek. valahogy olyan érzésem van hogy ezzel akarták kompenzálni a sztoriból kimaradt hiányosságokat. Csak a hangulat miatt a 3 csillag

2016.09.19 Vviktor

Érdekes problémát felvető, megfogó dráma, aminek van mondanivalója. Elgondolkoztató és a sztorija sem sablonos egyáltalán. Átlagosnál jobb film, ami akár többször is nézhető!