Hibátlan előadás

Hibátlan előadás

Grand Piano
Videók
Lonka

Tom Selznick generációja legtehetségesebb zongoristája, ám a színpadi lámpaláza miatt felhagyott a közönség előtt való fellépésekkel. A katasztrófális utolsó fellépése után hosszú évekkel azonban mégis elvállal egy koncertfellépést Chicagóban. A zsúfolásig telt színházban Tom egy fenyegető… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Spanyolország
Premier (HU): 2014.02.27.

2017.09.22 mamiéstöti2

Szimpatizáltam a filmmel, mert szeretem, ha egy lehetetlen alaphelyzetből indul ki a történet, de ezután sajnos nem sok értékelhetőt láttam. A színészi alakítások sem javítottak rajta.

2017.05.02 indingo

Kicsit jellegtelennek érzetem a történetet. Lassú volt és számomra nem volt minden teljesen világos sem. Egy gyenge közepes.

2017.07.29 Lonka

A film leírása alapján kicsit jobb sztorira számítottam. Nagy odafigyelést nem kíván meg magának a film én takarítottam közben, ki-be járkáltam a szobában és így is értettem a sztorit.

2015.05.12 inemeth

Fáradhatatlan intenzitású film, frappáns megoldásokkal. Zeneileg, hangzásilag kiváló. Elijah Wood nagyon jól elsajátította a legnehezebb zongoraműveket is.

2015.11.30 ZsozS

Nem várt fordulatokkal, kicsit lehetetlen megoldásokkal és erőltetett jelenetekkel tarkított thriller. Mindent összevetve csalódás volt. Többet vártam. Ennyi.