Harry Potter és a Halál ereklyéi 1. rész

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2016.05.07 Garadi

A Harry Potter filmek közül ez volt a leggyengébb számomra. Nagyon jól indul el, de utána értelmetlen, logikátlan lesz az egész, meglepö, hogy a következö rész mégis milyen jól sikerült.

2015.05.01 Mozi22

Sosem várhatjuk el, hogy egy könyvadaptációs film 100%-ig könyvhű legyen, de a Harry Potter szériákban nem csalódtam. Ha nem is volt könyhű egy- egy résznél vagy kihagytak belőle valamit én nem éreztem a film alatt. Szép munka.

2015.05.20 Sissy

Évek óta a kedvenc filmeim a Harry Potter filmek. Imádom a szereplőket. A történet utánozhatatlan! Elképesztő a grafikája. Az biztos, hogy még nagymama koromban is fogom nézni ezeket a filmeket, mert annyira imádom!

2015.05.21 krisztike18

A Harry Potter és a Halál ereklyéi első része talán a Tűz serlegét nem számítva a legjobb feldolgozása a varázslótanonc kalandjainak. A rajongók imádni fogják, de megkockáztatom, hogy azok is szeretik majd, akik az eddigi felvonásokat gagyinak találták.

2017.10.13 Bogii

Egészen jól sikerült szerintem, egészen jól vissza adja a könyv hangulatát.

2019.07.04 DracoDormiens

Nekem nagyon tetszett, de sok fontos részlet kimaradt és ezeket hiányoltam nagyon. Ettől még elképesztően jó lett és ajánlom mindenkinek! :)

2016.03.26 Yoniki

Azért megbélyegezte a sorsát rendesen ennek a filmnek az, hogy ez csak a felvezetője lett a 7. résznek, de mindenképpen el kell mondani róla, hogy jobb is, hogy szét lett darabolva. Ennyi információ áradat egy 3 órás filmbe is kevés lett volna, így a... Több

2016.03.02 Elizabeth

Szeretem a Harry Pottert de ez nem nyerte el a tetszésemet.

2015.11.28 Hangus

Eddig az összes részt láttam és követem az eseményeket.Nekem ez is nagyon jó rész lett.Pont annyi varázslat és illuzió volt benne amennyi kell.Izgalmas volt ez az újabb mentőakció.

2015.01.23 David

David Yates kezdett belejönni, jobb, mint az előző kettő, bár kicsit vontatottra sikerült.

2020.02.09 Róbert Gyenes

Ezt a részt volt szerencsém annó moziban megnézni, imádtam már akkor is. Azóta legalább 30szor újranéztem és mindig észreveszek valami kis részletet ami máskor elkerülte a figyelmemet.. ajánlom!

2015.03.25 timeamarton93

Az egyik legjobb Harry Pottert hozták össze: a Halál ereklyéi I. nagyszabású és lassan hömpölygő, ám részleteiben gazdag történet lett, minden percét élveztem, ez a kedvenc részem a sorozatból.

2017.02.24 borii

Menekülni nem szégyen, de szembeszállni viszont dicsőség. Hiába mennek el Voldemort elől nem lehet menekülni és ezt ők is tudják. A terv hogy kinyírják csak akkor sikerülhet ha összetartanak. (Most nagyon bölcsnek érzem magam) Imádtam

2015.01.23 Maddy

Nagyon jó film! Bár kissé talán uncsibb az előző részeknél de még mindig humoros és azért akad benne pár izgibb jelenet is. Tökéletes filmzene készült hozzá. Imádom ezt a világot. Olyan tökéletesen átjön az egész, hogy amikor nézem, végig az az érzésem, mintha én is ott lennék. Nagyon szeretem! :3