
Vélemények (8)
Érdekes egy Bond-mozi ez, mert az első fele parádés, míg a második finoman szólva is röhejes. Az ejtőernyős jelenetet azóta számos film felhasználta, Drax kellően kimért és rideg gonosz, a kutyusok pedig drámaian elkapják áldozatukat, a gondolás ámok... Több
Én amikor ezt a filmet láttam még alábeszélősen nagyon jó volt. Igy felnőtt fejjel megnézve már nem annyira jó de Roger M szerintem jót alakít ebben a Bond rsézben. Vannak izgalmas jelenetek de vilgűrben úgy érzem rosszul rakták össze a dolgokat és ez meglátszik a filmen is. Közepes akciófilm lett Üdv Yosi
Egészen az utolsó félóráig nagyjából hozza a Roger Moore színvonalat, a nyitójelenet erős, Drax egész jó gonosz, Dr. Goodhead pedig egy értelmes Bond-lány. Sajnos az utolsó harmadára komolytalanná válik a sci-fi vonallal, amit Jaws karakterével műveltek, az pedig egészen röhejes.
Rossznak nem mondanám, mert bőven vannak itt pozitív elemek, de ennél mélyebbre már nehéz süllyedni. A film vége egy vicc. Egy nagyon rossz vicc. Drax jó, csak nem ismerjük a háttérsztoriját, Bond jó, mert Roger Moore játssza. A Bond lánynak a nevére... Több
Ami nem tetszett ebben a Bond filmben, az a sci-fis beütés. A világűrös rész nyugodtan kimaradhatott volna belőle. Ettől függetlenül fogyasztható mozi, melyet szerencsére csak jobb Bondok követtek.
Jaj ez film annyira szüreális, hogy az már fáj. Még az első fél- egy óra nézhető sőt még izgalmas is. De az utolsó fél óra, amikor az űrben vannak és, amiatt a főgonosz terve, hogy népesíti majd be újra a Földöt. Kicsit ez erős.