A legfehérebb nap

Hvítur, hvítur dagur

2019.11.02 vertigo

Azt hiszem, hogy ez az a film, amire már egy ideje igazán szükségem volt. Nem annyira lehúzós, de mégiscsak egy komor és drámai alkotás, amiből szerintem sokkal több kellene mostanság. Nem mondom, hogy azonnal beszippantja az embert, kell hozzá némi türelem, de szerintem ennyi "fáradtságot" igazán megér ez az élmény.

2019.10.01 jazzy

Depresszív hangulatú film egy morcos öregemberről, aki végtelenül kiállhatatlanul viselkedik mindenkivel, másoktól azonban megkövetelné, hogy hibátlanok legyenek. Hát, nekem cseppet sem sikerült együttéreznem vele. Nem igazán fogott meg a film, és ne... Több

2019.10.31 miki

Nem önnyű megbirkózni ezzel a filmmel, ez talán az erőssége is...hogy egyszerűen nem egy szájbarágós darab, és még biztos, hogy párszor meg is fogom még nézni, mert jelenleg még mindig agyalok a látottakon.

2019.09.08 Ricsi4242

Látszólag unalmas film, mégis van benne valami magával ragadó. Végtelenül egyszerű a történet, mégis sikerül gondolkodásra ösztönöznie. És ami a legjobb az egészben, hogy a kőkemény drámába sikerült jól működő, könnyed humort is csempészni, ami kicsit kizökkenti a nézőt a borús hangulatból.