Beugrottam

I Came By

2022.11.12 mrmarkoh

Meglepően jó.

Semmi spoiler, csak simán egy egész jó thriller. A színészek többsége jól játszik és passzol a karakterhez. Semmi extra, de így teljesen véletlenül kiválasztva jó szórakozást nyújtott a film a kategóriájában.

2022.08.31 Tibi

A "gazdagok a szegények ellen" témát meggyőző interakciókkal dolgozzák ki, de sajnos egy rendkívül kiszámítható narratíva veszi körül, amely jelentősen csökkenti a feszültség és a rejtélyesség szintjét. Az időugrások csak zavaró technikai elemként sz... Több

2022.09.13 Róbert387302

kaptál is valamit meg nem is

Az alapötletet ezerszer feldolgozták már. Semmi újat nem kapsz, egyszer nézhető, másnapra el is felejthető. Nincs kiemelkedő színészi alakítás, mivel nincs ideje egyik szereplőnek sem a kibontakozásra.

2023.01.30 Movietaker

Beugrottam :)

Teljesen jó és élvezhető film. Egyszer érdemes mindenképp megnézni, egy unalmas napon!.

2022.09.22 Annamária396122

Beugrottam

Szerintem nagyon jó film volt. Aki nagyon szereti a filmeket, krimiket, annak talán kiszámítható a cselekmény, de így nem lehetne akkor filmeket nézni. Igenis jó volt, mert sajna túl emberi. Kik élnek vajon köztünk ? Persze sok hülyeség volt benne, de lehet, sokan így is cselekednének. Tetszett, érdemes megnézni, volt mondandója a történetnek.