Dzsungel

Jungle

2018.11.03 VvV

Ez egy jó film. Nem mindennapi a története, de nincs túlcifrázva.

Dzsungel - valódi események izgalmasan

A film alapja egy 1981-es valódi történet, mely egy izraeli túrázó (Yossi Ghinsberg) dzsungelbeli eltévedését mutatja be és azt a küzdelmet, melyet három héten át folytatott a természettel a túléséért. Visszafogott a rendezés, mely ugyan nem megy rá a véres részletekre, de azért visszaadja az érzést amit egy ilyen reménytelen helyzet szül. Rengeteg izgalmas jelenetet kapunk és a legvégén már tényleg horrorisztikus az egész. Nekem összességében tetszett. Értékelésem erős 70 - 75 százalék, leginkább a főszereplő, Radcliffe miatt.

2018.07.07 MKristijan

Azt kell mondjam ez egy nyomasztó film, tele fordulatokkal. Zseniális színészi játékkal. Hihetetlen az eredeti történet és nagyon jól át lett adva az egész. Örülök hogy láthattam :)

2017.12.10 Greeta

Nagyon komoly film, az elejétől kezdve azt hittem, hogy nem fogja túlélni a pali, mert azt olvastam, hogy a naplójából készült. Minőségi film, ajánlom.

2018.09.28 thejoker

Nem volt rossz film, de jó se. Egynek elment, hol kicsit unalmas volt, hol felpörögtek az események. Daniel Radcliffe alakítása, meggyőző volt, ígéretes.

2018.07.23 Deniel

Kimondottan élvezetes film! Ha tetszett a 127 óra, akkor ez is fog. Annyi különbséggel, hogy ez a film, nem 2 négyzetméteren játszódik!

2017.10.28 marklar

Az operatőri munka kiváló, Radcliffe baromi nagyot játszik, de mégis azt kell mondanom, hogy nem tudott rám igazán hatással lenni a film. Hogy ez rendezés vagy forgatókönyv kérdése, azt nem tudom megmondani. Nem voltam különösebben csalódott, de utólag azt sem bántam volna nagyon, ha ezt most kihagyom .

Everest
Hol nézheted: Mozi
Amundsen
Hol nézheted: Telekom TVGO

2018.04.01 csokee38

Hm. Nehéz megfilmesíteni az ilyen és ehhez hasonló történeteket. A film szerintem nem nagy szám, ha populáris oldalról nézzük. Nem is lehet, hiszen valós eseményt próbáltak filmre vinni, (vittek is). Viszont ez a Radcliffe gyerek szerintem zseniálisa... Több

2018.04.16 Csicsi88

Szerintem nagyon jó film, nem kedvelem annyira a főszereplőt, de ebben nagyon jól játszik, és igaz történet, megható és elgondolkodtató a kitartásról és az igaz barátságról.

2017.10.29 nándi99

McLean piszkosul jól át tudta ültetni a vászonra a valóban megtörtént eseményeket. Hihetetlen, hogy ezt valaki valóban átélte. Nagyon feszes, és remek atmoszférája van. Szinte ott éreztem magam a főszereplő mellett. Jó film volt, merem ajánlani.

2017.10.26 gennaddifix

A hibái ellenére van olyna erős az alapsztori, hogy magával ragadjon, és beleszegezzen a moziszékbe. És a legvégén csak ez számít. Nem ez lesz az év filmje, de hogy megéri-e megézni? Határozottan igen.

2017.11.03 traktoros nő

Jó kis túlélő film. Harry Pottert kicsit mókás volt így viszont látni, de Radcliffe nagyon jól játszik. Talán a történetbe tehettek volna pár kisebb csavart, mert kicsit kiszámítható.

2018.04.04 Tábori Emese

Szerintem nagyon elgondolkodtató és megrázó film is egyben. Nagyon jól megcsinálták. tetszett :)

2018.03.30 Máté Kanyári

Nem fűztem hozzá nagy reményeket de kellemesen csalódtam benne. Remek film volt.