Konyec - Az utolsó csekk a pohárban

Konyec - Az utolsó csekk a pohárban

2021.12.17 Péter Fazekas

Nagyon jó kis film.

2016.02.14 doroffee

Az egyik legjobb magyar film. Még a nyomozós, bűnözős szálak ellenére is nagyon édes, kedves, emberi történet, nagyon ismerős kapcsolatokat és élethelyzeteket mutat be, közben ugye mégis különleges. Vannak benne óriási poénok is (amikor az idős szomszédnénik nézik a vetélkedőt a tévében, hát az valami frenetikus).

2016.05.05 csenge

Soha nem hittem volna, hogy lesz majd film, amiben két nyuggernek fogok drukkolni, akik akár a szomszédaim is lehetnének. A bácsi nagyon belevalóan cselekedett...:) a végére kicsit elnyújtották.

2017.02.26 Péter

Egyetlen egy alkalommal láttam moziban, ráadásul jól emlékszem, hogy egy premier előtti vetítés keretében volt szerencsém megnézni ezt a magyar filmet. Nagyon akciódus, klassz film, jó poénokkal.

2016.12.05 Ronin

Nagyon nagyon szeretem ezt a filmet! Igazi magyaros virtussal áthatott easternes-re vett feketekomédiára hajazó állatság. A magyar nyugdíjasok exploitation-je...YEAH!!

2016.10.26 hedva

nagyon vicces, és egyben kedves film. sajnos ez ami Emillel történik, ma is megeshet, nagyon labilis az idősebb emberek megélhetése. De ez egy szuper sztori, az utolsó években is élhet át nagy izgalmakat az ember