Különvélemény

Minority Report

2020.06.22 stevepisti

Jó SiFi

Jó alapsztori, Tomnak jól állnak az ilyen stilusú szerepek. Spielberg filmekben nem nagyon lehet csalódni! Tetszett!

2015.06.10 Dodi

Ez hatalmas egy film, a fordulatok tényleg olyanok, hogy csak bámulsz utánuk több percig. A története is jó. A látványa még mai filmek között is simán megállná a helyét. Aki teheti nézze meg, mert érdemes.

2019.01.03 rainman

Precrime

Ilyen egy jó krimi a jövőből, amit a múltban készítettek! :-) Ennél a filmnél nagyjából minden adott volt, hogy sikeressé váljon; a rendező (Steven Spielberg), a főszereplő (Tom Cruise), a filmzeneszerző (John Williams), az operatőr (Janusz Kaminski), az író (Philip K. Dick) személye szinte garantálta a minőségi, látványos szórakozást, és hát, nem is kellett csalódnom! Ha lecsupaszítanám magát a filmet, akkor egy szimpla krimit kapnék, egy tisztességes iparosmunkát, de szépen „felöltöztették”, élettel telítették meg, és egy látványos sci-fi környezetbe helyezték. Bár 145 perces alkotás, nem igazán ül le a film, és ugyan nem is vágtázik, de végig megvan a feszültség. Tom Cruise remekül hozza a –kezdetben- rendszerben végtelenül hívő rendőrt, aki végül az igazáért menekülésre kényszerül. Megvan a kötelező csavar is, Spielberg ekkor még nem tudott hibázni! „Már csak egy kérdés maradt nyitva: az, hogy mihez kezd most?” – tette fel a kérdést a film végén John Anderton (Tom Cruise). Az én válaszom, amennyiben nem láttad a filmet: nézd meg!

2019.04.17 MidoD7

Csúcs jó kis filmre sikerült. Hihetetlen oltári szuper lett. Nem kellett azon agyaljak, hogy most mikor lesz már végre vége mert az utolsó percig eltudott repíteni a hátán. Ez pedig több mint amit várhattam volna tőle.

2015.04.30 Milanman

A 2000-es évek egyik legjobb sci-fije. Fantasztikus látvány, remek karakterek, változatos és fordulatos story, valamint igazán elgondolkodtató kérdések jellemzik.

2020.10.04 belavagyok

Tom Cruise legjobb filmje, Talán itt tudott a legjobban azonosulni a karakterrel és a történet is bitang erősre sikeredett. Közel 20 éves a film, de a ami napig igaz klasszikus.

2019.04.24 petraszab

Egy különleges világot mutat be a film. Jó az atmoszféra, amit teremt.

Robotzsaru
Robotzsaru
1987
Hol nézheted: Max,TV

2018.08.23 kevelin

szuper film a jövőről. tom megint nagyot alakított. izgalmas végig leköt a film

2018.10.20 Csillagpor

Nagyon jó hátborzongató alapstory. Ütős lenne egy ilyen különítmény, hogy még a bűntett előtt letartóztatnák az emberkéket...mondjuk kérdéses hogy ha létezik külön vélemény akkor az embereket hogyan ítélik el..vagy nincs egyáltalán tárgyalás, mert mi... Több

2019.01.15 szabomarc

Nekem nagyon tetszett a film, nagyon pörgött végig. Az alapötlet is tetszett, a kibontakozó történet is, összességében nem tudok negatívumot mondani róla, ajánlom!

2016.04.24 D. Shaday

Régen láttam, de emlékeim szerint egy igen jó film, izgalmas történettel és látványos trükkökkel. Tom Cruise sosem volt a szívem csücske, de itt kifejezetten jól teljesítő és a filmvégi fordulat is ügyes. Klassz alkotás.

2015.06.10 macskulare

Nagyon izgalmas sci-fi akció. Emlékeim szerint a novella és a film végkifejlete merőben eltérő, a novella valami kegyetlenül jó és izgalmas olvasmány, és meglepetésemre anno a film is egészen jó lett. A 7,6-os iMDb szerintem korrekt. Aki ezt elolvast... Több

2015.05.26 zsanett0820

Ez aztán izgalmas kis filmecske! Végig leköti a nézőt, mert a történet egy percre sem áll le, nem beszélve a látványvilágról, ami a szemünk elé tárul. Hiteles színészi játékok, remek, akciódús jelenetek jellemzik végig a játékidőt. Különösen tetszett... Több

2016.04.22 Loborg

Nagyon bírtam ebben a filmben Tom Cruise-t, és hiába vannak azóta izgalmasnál izgalmasabb és egész okos filmjei, nekem ez marad már szerintem a kedvencem tőle, klasszikus akciófilm marad és szerintem nem vagyok ezzel a véleménnyel egyedül.