Special Ops: Lioness

Lioness

2024.03.12 cseszi007

A terrorizmus szép oldala

Nagyon-nagyon jó, végig akció és pörgés, a drámai részek nincsenek túltolva. Már nem az a cél, hogy megtaláljuk a terroristát, hanem egy közeli hozzátartozó felől próbáljunk a bizalmába férkőzni és kiiktatni. De mi van, ha a lány nem szörnyeteg, hanem egy áldozat, akit akár meg lehet szeretni? Ha eljön a pillanat, megteszed, amit kell. A szereplők nagyon profin hozzák a szerepüket. Epic pillanat: molesztáló kiiktatása. Folytatás: nagy igen. Végső csavar: 50%.

2023.09.11 Lóri Ádámcsik

3.5 *

Nem lesz akkora klasszikus, de lekötött és izgalmas volt. Jó a sztori, jók a szereplők, mozgalmas a cselekmény, jók az akciójelenetek. Még van benne potenciál, lehet, hogy csinálnak belőle még egy évadot szerintem.

2024.01.03 hemish

Nagyobb a kabát?

Mivel kedvelem az ehhez hasonló sztorikat – ez nyilván az MI algoritmusnak is feltűnt –, elém rakta (0-24-ben) ennek a sorozatnak a promóit. Csak 8 rész, gondoltam, egye fene, kipörgetem. A színészek jó karaktereket kaptak, a Lioness team az első rés... Teljes kritika

2023.12.01 hp

Aki a Homeland politikai komplexitását várja, az minden bizonnyal csalódni fog, de ha egy pörgős akció-thrillerre vágysz, és egy kis drámától sem riadsz vissza, ezen a sorozaton nem fogsz unatkozni. Igaz, talán emlékezni sem fogsz rá hosszú távon...

2023.12.17 szemtelen

Abszolút nonszensz

Él és virágzik az amerikai álom, a tengerészgyalogosok a legjobbak! Ez a sorozat a repülőgépek nélküli Top Gun, vagy a lányokkal forgatott Mission: Impossible! Zoe Saldana és Nicole Kidman sztárszerepeket alakítanak ebben a tengerészgyalogosokból álló elit egységről szóló drámában. Képtelenség és ezzel együtt mégis egy nézhető, akciódús szórakozás. Mint egy zseniálisan kivitelezett bizarr abszurd.

2023.12.04 Gamehun638

Valami van benne, de hamar unalomba fullad.

2023.11.13 King Leonidas Nézhetetlen

Lehetne ebből egy jó sorozat is, de a Zoë Saldana családjának jelenetei széttöredezik a dramaturgiát, kizökkentenek, és ezáltal nézhetetlenné teszik a szériát. Ez sajnos kuka.

2023.11.06 Laszló401854

Girlboss, girlpower, feminista, unalmas, kiszámítható és rossz. Jobb is lehetett volna, kár érte.

2023.10.30 kuba.pal

Megnéztem az eddig megjelent epizódokat, nekem tetszett, jó kezdet egy ilyen sorozatnak. Remélem ezt a minőséget tartják továbbra is.