Liza, a rókatündér

Liza, a rókatündér

2017.12.30 stomachh

A legjobb újkori magyar film. A forgatókönyv, a rendezés, a történet, a színészi játék és a filmzene is profi munka.

2016.04.27 HanGa

Egy nagyon különleges és érdekes, szürreális világot teremt a film. Kiváló az atmoszférája, remek a története és kedves a humora. A zenéi zseniálisak és a szereplők is pazarul lettek kiválasztva. 5*

2015.09.24 Loborg

Moziban láttuk ezt a filmet , aminek utólag is nagyon örülök , hiszen azóta sem jött ki dvd-n és nagyon tetszett. A zene viszi az egész filmet, nagyon jó hangulatot teremt , a látványvilág is jó, és nem utolsó sorban a történet is érdekes, vannak benne jó poénok. Az utóbbi évek legjobb magyar filmje.

2015.11.15 Ragemarci

Tök jó, hogy merít másoktól, mert közben simán megmarad egyedinek. Nem nagyon értem a filmmel kapcsolatos kritikák ezen részét. Amúgy meg profi díszletek, vállalható alakítások, beszédtechnika, olyan dolgok amik sajnos még mindig plusz pontot jelentenek egy magyar filmnek, nem alap dolgok.

2016.09.26 Evcsi95

Figyelembe véve, hogy magyar film, nem volt annyira rossz. Viszont ezt a kínai/japán dolgot nem nagyon kellett volna erőltetni.

2015.02.25 juhasz-david93

Mivel a többi film a kínálatban mind amerikai volt, erre használtam föl a honlapon nyert ingyenjegyem...hát, várhattam volna még 1-2 hónapot nyugodtan, amíg valami mást adnak, mert ez szörnyű volt. A magyar filmekre jellemző erőltetett történet és pá... Több

2016.01.06 kissjanos21

Nagyon unalmas volt, főleg az, hogy hosszú percekig nézzük, hogy ismét nem történik semmi, az idegesítő volt. A képi világ tetszett,a színészek is jók voltak, jó volt látni valami eltérőt a mostani magyar filmektől, de a cselekmény vontatott és erőltetett.

2016.04.20 gazsika1978

Magyar film lévén azt, kell hogy mondjam meglepett. Az alapanyag jó, a képi világ tetszett, mert eltért a mostani magyar filmektől. A film nem vicces, nem lehet rajta nevetni, túl erőltették a poénokat. A képek, színek, zenék rendben vannak, csak ez így kevés.

2019.02.05 lauralaura

Sokaknak nem volt szimpi meg sokaknak nagyon tetszett, én imádtam. Egy fura, vicces film volt, jó zenével, nagyon szépen megcsinálva.

2016.10.08 Hablaty

Üde színfoltja a magyar filmgyártásnak. Friss, egyedi és szórakoztató. A keleti hatás isteni venne.

2017.08.27 T.Andras

Elképesztően remek magyar film, ami igen különös hangulatot áraszt. Sok eleme, jelenete nosztalgikus hatást keltett bennem. Jó volt nézni, nagyon élveztem, biztosan újra nézem majd valamikor.

2016.04.27 angel001

Ha lehetne mégtöbb csillagot adnék!:) Tökéletesen lökött alkotás. Nagyon jó az alap története izgalmas, érdekes,és természetesen nem hétköznapi alkotás. Nem gondoltam volna hogy magyar film Ilyen is lehet. Fekete humor,izgalom,szerelem jellemzi. A sz... Több

2015.11.02 sztankobazsi

Maga a film nem vicces, nem lehet rajta nevetni, talán csak néha halványan mosolyogni. Sajnálom, mert az alapötlet jó, így az egész lehetett volna jobb is, feszesebb. Kár érte. A képek, színek, zenék rendben vannak, csak ez így kevés. A nyomozó karaktere volt az egyetlen, amit jól eltaláltak.

2016.12.07 Szorcsik

A Liza, a rókatündér nem egy szokványos magyar film, meglehetősen távol esik a többi alkotástól. Szerintem szenzációs. Nekem különösen a hangulata tetszett, illetve az a nosztalgikus érzés, amelyet keltett bennem.