Már megint Malcolm

5. évad (2003) - 22 epizód
6. évad (2004) - 22 epizód
7. évad (2005) - 22 epizód

Frankie Muniz

A hétszeres Emmy-díjas sorozat főszereplője egy nem mindennapi család. A házaspár négy fiúgyermeke minden rosszaságban benne van, Malcolm azonban még közülük is kiemelkedik magas intelligenciával elkövetett hihetetlen… Több

Premier (HU): 2009.08.31.

2018.08.17 messideco

Nagyon jó sorozat, hozzám nagyon későn érkezett el. Ez a narratív, egyes szám első személyben játszódó gyakorlatilag buildungsroman megnevetteti könnyen a nézőt, és kellemes kikapcsolódást nyújt. Ajánlott

2018.01.21 mamiéstöti2

Beteg humorú, abszurd megjelenítésű sorozat, melyben leginkább a gyerekek viszik el a show-t. Egyszer nézhető.

2018.07.09 Norbi

Egy ügyefogyott család , esetlen történetei. A gyerekek viszik a prímet, vicces, abszurd helyzeteket teremtenek, amit a nem mindennapi szülők talán még rosszabbá teszik. Szeretem, könnyed kis kikapcs egy zsúfolt nap után.

2017.08.09 czigler.nora

Én szerettem, szerencsére a Comedy gyakran adta. Vicces volt, tanulságos és kedves. Nem semmi, hogy már lassan nagykorú lesz ez a sori :) kár hogy levették

2016.01.16 tomvétsz

A már megint Malcolm nálam abszolút a toplista első helyén áll, nagyon meglepődnék, ha valaha lekerülne onnan. Imádtam a humorát, az egész úgy ahogy van, szenzációs. Nem mai darab, de ha valaki ugyanúgy lemaradt róla, mint én anno, és szereti a komédiákat, mindenképp pótolja, mert ettől jobbat valószínűleg nem fog látni.

A család vezetéknevére (Wilkinson) a pilotban derül fény, mely Francis névkártyájáról olvasható le a jelenetben, amikor hazatelefonál.Szerző: hp

A főcím alatt látható animált képsorok a Nazca (1998) című japán animeből származnak.Szerző: hp

Live-action szituációs komédiától szokatlan módon a sorozat nem tartalmaz bevágott nevetéseket.Szerző: hp

Francis szerepére Aaron Paul is jelentkezett. Nem sokkal ezt követően kapta meg a kultikussá váló Totál szívás egyik főszerepét.Szerző: hp

A főcímben látható képsorok, melyek egyikében egy pár csókolózik, miközben megtámadja őket egy szörny, a Creature from the Haunted Sea című 1961-es filmből származnak.Szerző: hp