Mission: Impossible

Mission: Impossible

2017.05.17 Zoer8993

Nekem ez a film nagyon nagy élményt adott, remekül szórakoztam egész végig bár hozzá kell tegyem eleinte nem nagyon akartam belevágni mivel nem voltam sose egy Tom Cruise rajongó így tartottam tőle. Viszont meglepődtem mert remekül teljesített a film nálam.

2015.06.05 superxaba

Megelőzte korát ez a film a kilencvenes évek végén, és sokáig etalon is marad az akcióthriller film-rendezők számára. Brian de Palma szenzációs, fordulatos filmet rendezett.

2017.02.03 tilino

Tom Cruise eredeti és klasszikus akciója amit minden hasonló film kedvelőnek látnia kell egyszer vagy akár többször is. Nagyon jók a jelenetek , izgalmas, mozgalmas és fordulatos, nagyon tetszett a találó befejezése is.

2016.12.20 film kedvelő

Ez a film inkább retró hangulata van, mint egy igazi kémfilm, ami tele van izgalommal. Persze nem volt rossz, de lehetett volna jobb is. A vége viszont nagyon nevetséges lett, ami kicsit ront a filmen.

2015.06.24 Newyqrk

Nem rossz film, remek feszültség kreálást képvisel és a történet is a helyén van! Alakításokért is gratulálok a végén a csattanó pedig remek lett. Vagyis a közepén*

2019.02.10 P

Megjelenése óta 23 év telt el, mire megnéztem (mondjuk '96-ban csak 2 éves voltam). De mostani szemmel is jó alkotás és érdemes volt időt szánnom rá. Tűkön ülve várom a 7. részt.

2016.02.09 pqrs

A filmben látványos elemek keverednek a túltolt történettel, ám még így is egy élvezhető és izgalmas alkotás lett. A kötélen lógós jelenet pedig az egyik legjobb a szériában!

2015.09.01 Barthy

Szerintem nagyon jól sikerült ez a film, mert összetett, és a témája is olyan dolgokat dolgoz fel, amiket fel sem tudunk fogni. Biztos megnézem még egyszer, pedig nem sűrűn szoktam ugyanazt a filmet többször megnézni.

2018.08.25 19kiko19

Jó rendezése, kiváló szereposztás, izgalmas és néhol fordulatos történet, mi kell még?. Igazi 90-es évekbeli akciófilm, de a folytatások már a közelébe se érnek, az első rész viszont egy maradandó akciókrimi.

2017.07.14 DJluki

Nemcsak a történet rossz, követhetetlen, hanem Tom Cruise sem érett meg erre a szerepre. A film sajnos összevissza töri a néző fejében a jelentek közötti összefüggéseket. Nem volt rendezője a filmnek, mintha mindenki azt csinálná, ami szerinte egy akciófilmbe illik. Nem értem mire föl a kultikus szerepkör.

2015.06.26 Penge

Igazából nagyon vegyesek az érzéseim. Néhol jó, néhol rossz. Vannak erős és jó jelenetek, és vannak iszonyúan gyengék. Olyan minta két rendezője lenne a filmnek, vagy a rendezőnek voltak jó és rossz napjai. Sajnos nem egy jó akciófilm, hanem egy gyenge kémkrimi.