Műkincsvadászok

The Monuments Men

2014.10.19 RókaÚr

Szerintem a filmnek mindenképp az előnyére válik, hogy rámutat arra, hány embernek kellett az életét kockáztatnia azért, hogy megvédje azt, ami a számára fontos, meg amiben hisz. Ezeknek az embereknek nagyon sokat jelentettek ezek a műkincsek, és haj... Több

2015.05.31 War Of Change

Tetszett a film. És azért azt se feledjük el, hogy igenis nagy szükség volt erre az expedícióra, mert ezek a műkincsek pótolhatatlanok. Legalább valakik gondoltak erre is. Köszönet nekik!!!!!!! Ha valaki nem érti a filmet az olvassa el a könyvet.

2015.02.11 nandiwrc

Jó az ötlet, jók a színészek, de a film ami készült az unalmas. Egyszer nézős, akkor is inkább a chispes zacskón olvasgatod a hogyan készült bekezdést.

2015.02.03 baloghadyka

Kicsit lazán, vígjátékhoz közeli stílusban fogja fel a történelem egy késői szeletkéjét, de a szereplők ezt feledtetik velünk és egy közepesnek mondható filmet kapunk végül. Délutáni unaloműzésnek jó lesz.

2015.02.03 mobilman89

Nagyon jó film, valódi sztárparádéval. Bírom George Clooney filmjeit, ez is kimondottan jól sikerült. Érdekes, izgalmas és helyenként megható.

2015.03.23 antoska

Nagyon gyenge lett, pedig a film storyja is adja magat. Tele hires szineszekkel, de megis hianyzik a kapcsolat bennuk... sajnos eleg unalmas lett :/

2015.05.06 JollyDzsé

A legbosszantóbb ebben a filmben, hogy úgy állítja be a háborút, mintha a legnagyobb gondjuk tényleg az lett volna, hogy két kertiparti közt műkincseket nézegessenek. Komolyan, amikor ott cigizgetnek a német katonával, meg amikor kellemes tingli-tang... Több

2015.02.19 makikaki

fontos mondanivalója van a filmnek, és elgondolkodtatóak a párbeszédek, ugyanakkor a kivitelezés nem egészen megfelelő, sok helyen a film vontatott, a logikai egységek pár helyen nem világosak. meg lehet nézni többször is, de a hiányosságai a filmnek ugyanúgymegmaradnak

2015.03.14 erni

Annyira jó filmet lehetett volna csinálni ilyen színészekkel és egy ilyen alaptörténettel. De unalmas lett, ráadásul nagyon unalmas. Pedig tényleg nagyon jól mutatnak a plakáton ezek a nagy színészek.