Napos oldal

Silver Linings Playbook

2017.10.13 kevelin

Nekem tetszett. Két elmebajos vívódása egymással a családdal, önmagával és az élettel. Vicces, romantikus történet.

2023.01.02 uniterra

Alapvetően kellemes film, bár már a közepéig eljutva kezdtem unni a főszereplő unos-untalan nyavalygását neje után. Tudom, ez volt benne a dráma, a mozgatórugó, de szerintem eléggé természetellenes. Viszont jól építkezett a főszereplő Cooper. Jennife... Több

2015.05.13 Syracuse

Tipikusan olyan film, ami eredeti nyelven nagyon üt. A magyar szinkron viszont tönkrevágja az egészet. Ne nézzétek meg magyarul, csalódni fogtok. Simán megéri bevállalni felirattal, az angolul tudóknak anélkül is. Jennifer Lawrence játéka pedig simán odaveri Bradley Coopert, nem is értem, mit szórakozik az Éhezők viadalával.

2018.03.31 Zsceeeka

Ahhoz képest, mennyire túl volt "tolva" ez a film, azért én ( talán épp emiatt) egy kis csalódást éreztem a megtekintése után. Érdekes a történet, jól játszik Lawrence is (bár nem Oscar díjas alakítás szerintem), de annyira nem extra, mint vártam. Egy próbát viszont mindenképpen megér.

2015.05.10 hejnekem

Remek színészi teljesítmények és furcsa hangulat jellemzi a filmet. Jennifer Lawrence megérdemelte érte az oscart. Érdekes a kameramozgás is, de egyébként lefegyverzi az embert a humora, illetve nagyon jó az is benne, hogy őszinte és eredeti az egész. Ez egy minőségi film, amit bárkinek megéri megnézni.

2015.02.01 Curacao86

Jennifer Lawrence és Bradley Cooper fergeteges párosának kíváló alakításával teljesen elvarázsoltak. :)

2017.05.30 vivikejencikelara

Bradley Coopert megszoktam a vígjátékokban, de itt most nagyon más oldalát mutatja. A film néha vicces néha szomorú de mindenféleképpen élvezhető és tanulságos. Koncentráljunk a jövőre.

2016.04.28 Bogi

Abszolút kedvenc filmem. És nem csak azért mert a könyvet is imádom:) Rendkívül jól válogatták össze a szereplőgárdát és ennél a filmnél kivételesen még a szinkronhangok is teljes mértékben passzolnak, ami elég ritka manapságXD:) Rendkívül valós, mag... Több

2015.10.24 Sodanth

Fantasztikus élmény volt

Ritkán van az, hogy egy romantikus vígjáték, képes nagyon erős drámára és fordítva, a dráma szórakoztató vígjátékra. A Napos oldal 2012 és az utóbbi évek legjobb mozija volt Hollywoodban. Nem akárki vette a kezébe a rendezést, mint az isteni David O.... Teljes kritika

2015.07.26 szd91

Tipikus dráma. Szomorú, lelombozó. Elég beteg film. A színészek jók, de valahogy nekem túl paranoiás az egész. Lehet hogy tényleg ilyen egy leszokóban lévő függő, de nekem kicsit sok volt.

2015.07.09 Brigusz724

Nem voltam elájulva tőle, nézhető, de két órát rabolt el az életemből. Többre számítottam, de szerintem a színészek nem nyújtottak jó alakításokat, a történet rém fura, de a happy end legalább megvan.

2017.10.30 edessszilvia

Bradley Cooper volt szerintem a legjobb karakter a filmben, nem tudom megunni, minden szerep jól áll neki. Nagyon klassz film, kellemes kikapcsolódás!

2015.05.27 VenuszProjekt

Ez a film számomra rettenetesen unalmas volt, pedig szeretem a drámákat, de ez nem adott semmit. Amikor pedig megtudtam, hogy ezt a valamit nyolc Oscarra jelölték, azt hittem, mentem szívinfarktust kapok. Azt már szavakba sem tudom önteni, hogy mit é... Több

2016.12.05 Szorcsik

A Napos oldal című filmet mindenkinek csak aánlani tudom. Egyszerre felel meg a dráma és a vígjáték műfajának, habár többnyire a drámai vonal dominál, nagyon jól lehet szórakozni rajra.