Robin Hood

Robin Hood

2019.05.10 Ákos Varga

Ez egy s.arkupac

Persze megértem, kellett egy fekete szereplő. de miért pont az angol Little John karakterébe illesztve? Már nem tudnak semmi újat mutatni, hát kavarnak a kakán egyet, és odakenik a filmvászonra.

2018.12.06 ollggaalek

Hát, a maga módján vicces a film, azt meg kell hagyni, de szerintem amikor én röhögtem, az nem azért volt, mert ez lett volna a rendezői szándék. A rendező eddigi munkái adhattak volna okot a bizakodásra, ahogy a remek szereplőgárda is, de a viszon... Több

2018.12.05 gandalf01

Ami engem illet, nagyon vártam már ezt a filmet, csak épp valahogy nem igazán hozott újat az egész műfajban. Fel is merült bennem a kérdés, hogy egyáltalán mi szükség volt egy újabb Robin Hood filmre, bár azt is be kell ismernem, hogy egészen szórakoztató volt, de sajnos nem több.

2018.12.07 Szilágyi Sándor

Átlagos Robin - Batman hasonlóság

Igazán látványossá és akció dússá sikeredett a zsiványhős története. Nem olyan részletekbe menő, mint a Russell Crowe-os, és nem olyan humoros, mint a Kevin Costner-es. Néha bevillant a Christofer Nolan-féle Batman-Bruce Wayne, gazdag ifjú-igazságosztó dilemma. Modern megoldások (ruházatban, technikában), de hagyományos filmszerepek, átlagos színészi játékkal.