Sikoly

Scream

2022.01.14 DarkMoss

Hát így kell hozzányúlni egy ilyen franchise-hoz, abszolút telitalálat volt, sokkal jobb, mint vártam. Ne féljetek, azt fogjátok kapni, amit kapni szeretnétek. Most tényleg megleptek, de kellemesen.

2022.01.15 Mantracz

Annak idején imádtam az első Sikolyt, úgyhogy nagyon vártam, viszont féltem is a csalódástól, ami szerintem természetes. De szerencsére nagyon jól sikerült, nagy szükség volt már végre egy olyan folytatásra, ami nem esik szét és tényleg van benne elképzelés.

2022.01.13 Xy

Kétségtelen, hogy annyi idei filmcsalódás után az új Sikolynak van létjogosultsága. Nagyon nagy tisztelettel nyúl a korábbi filmekhez, jó látni egy-két visszatérő karaktert, és hihetetlen, hogy még most is ennyire ütős tud lenni. Nem fáradt meg ez a széria.

2022.11.21 kecsamstaff

Nekem bejött.

Mivel az első részt még sok-sok évvel ezelőtt láttam, ezért annyira nem is igazán rémlett a sztori. Pótolni fogom, mert ez a rész lett annyira jó, hogy felkelti az ember érdeklődését, még az első résztől ennyi év távolságban is. A véres jelenetek teljesen rendben vannak, hozzák a Sikolytól várt meglepetést és VÉRT. Mindenképp ajánlom megnézni. Egy-egy jelenetnél a félelem elég rendesen átjön.

2023.04.14 Ricsi390953

Ahhoz képes, hogy már az ötödik rész, még mindig nem laposodott el. Csavaros és izgalmas. Még mindig eltudják érni, hogy a film közepén azon gondolkodj, vajon most ki és miért teszi. Elismerem, a telefonhívás unalmasnak tűnik, de még mindig ott az em... Több