Shrek

Shrek

2016.04.04 Annuska

Az alapötlete nagyon jó a mesének és a kivitelezéssel sincs semmi bajom. Hogy miért lett zöld az ogre, na azt nem tudom. Mézike karaktere - ha már sütemény - zabálnivaló. A készülő musicalre kíváncsi vagyok, bár megnézni a borsos jegyár miatt nem fogom.

2016.10.24 Curacao86

Klasszikussá vált mese, kiválóan felépített karakterekkel, és néha talán picit túlzásba esik, de hát ez Amerika. Ahogy Shrek is mondja a filmben az Ogre olyan, mint a hagyma, több rétegű. Ez erre a filmre is igaz, mert a sajátos humor mögött mondanivaló, tanulság is ejtőzik.

2017.09.05 SzFa

Imádon, egyik legjobb animációs film. Szamár igazán humoros. Sok a modern poén benne.

2021.07.12 Kósa Bence

Bevallom, hogy nem vagyok egy nagy ogre rajongó, de láttam a négy részt. Az első és második jogosan kultikus, de a harmadik csak egy közepes, viszont a negyedik rész korrekt. Az első egy igazi paródia. Minden tündérmesét hajszál pontossággal figuráz ... Több

2022.02.16 picurka

Az anyukámmal néztük meg a múlt hónapban, és bár nem lett a kedvenc filmem, mégsem csalódtam. A történet tündérmese-paródia felnőtt poénokkal, egy-két poént még 11 évesen is felismertem. Ajánlom. :) 10/10. :)

2017.08.07 moviewer

Nagyon jó film. Sokadszor megnézve is szórakoztató. A története érdekes és kifejezetten humoros. Bármilyen korosztály számára nyugodtan ajánlom. Ez egy igazi klasszikus.

2018.09.22 thejoker

Nagyon jó mese, kidolgozott karakterek, jó története van, és hát Szamár humora nélkülözhetetlen.

Harmadik Shrek
2006
Eszeveszett birodalom
2000

2019.01.04 szabomarc

Vicces, aranyos történet. Ez a mesehősök összevágása egy darab filmbe egész érdekes hangulatot kölcsönöz az embernek. Szerintem zseniális, minden korosztály számára élvezhető, csak ajánlani tudom.

2018.07.16 czerik

Gyermekkorom egyik meghatározó meséje, többször nézős mese, izgalmas történettel, vicces szereplőkkel. Ajánlani tudom!

2019.06.21 Attila G.

Igazából kedves kis vicces animáció film, mely sok egykori kedves mesefilmet eszünkbe juttat, sok egykori kedves mesehőst szerepeltet. E mese az 5 éves unokahúgom nagy kedvence. S én annak idején a Shrek 2-t is megnéztem moziban, tulajdonképpen jól s... Több

2020.09.18 HannaK

Amikor először láttam az előzetesét furcsán néztem, hogy ez meg milyen lény, meg milyen béna mese lehet az, ahol egy kövér, bunkó zöld akármi a főszereplő. Aztán megtanultuk mi az az ogre és ma már mindenki tudja.

2020.10.18 HanGa

Shrek bűn ronda és nem valami kedves, de a történet szórakoztató. Nagyon feldobják a dalok és Szamár az egyik legjobb mese karakter.

2016.10.21 vivikejencikelara

Különlegesen jó humor van benne ahhoz képest hogy egy meséről beszélünk. Nagyon illik a szinkron hang shrekhez. Érdemes megnézni mindegyik részét mert szórakoztató és leköt minden korosztályt!

2017.07.27 czigler.nora

Ez is egy tipikusan olyan családi film, amit az ember akár évi több alkalommal képes megnézni, de egyszer minimum pl. karácsonykor. Ismerjük a vicceket, mégis nevetünk rajta.