Szerelmünk lapjai

The Notebook

2016.08.29 GaraiV

Igazi romantikus dráma profi szereposztással. Jó a sztorija, kellemes, érzelmileg megfogó, magával ragadó film. A szereplők karakteresek, hozzák a formájukat.

2015.06.30 BuBu

Ez a film számomra megunhatatlan! Annyira szerethető, kedves a története és az érzelmek, amit átad, nagyon jó! A színészek alakítása is kiváló, Ryan Gosling itt is hibátlan alakítást nyújt!

2015.06.23 Enccso

Szerintem ez egy nagyon szép romantikus film, számomra még pont nem az a túl "csöpögós" fajta, a befejezése pedig nagyon szép és megható, ahogy öregkorukra újra egymásra találnak.

2015.06.14 pindurcat

Alcíme mindent elárul. A 2004 -es év talán legromantikusabb filmje, hiteles karakterekkel. Megható történet az igaz szerelemről. Voltak előítéleteim, hogy giccses lesz, de pozitívan csalódtam.

2015.05.06 bambula

Uramisten, mindkét főszereplőt agyon tudtam volna csapni, és meg is érdemelték volna. Itt ábrándultam ki végleg a romantikus filmekből.

2016.12.15 Maxima

Igazi romantikus dráma, bár lehetne kicsit izgalmasabb, aktívabb a sztorija. Magával ragadó, érzelmileg megfogó jó film karakteres színészi alakítással.

2016.05.07 anita9215

A sztori nem túl, magával ragadó cselekmény, de épp eléri azt a szintet, amivel tűrhetővé alakul. Habár maradandó élményt nem tud biztosítani így tehát aligha fogok emlékezni rá.

2015.06.16 Akodako

Romantikus kategóriában talán a jobb filmek között van. De összességében kicsit sablonos, néhol unalmas, túl csöpögős. Egyszer nézhető, de ne várjunk sokat tőle!

2015.06.01 *tünde

Nagyon szeretem ezt a filmet, az egyik kedvencem. Nem lehet megállni könnyek nélkül. Komoly film, senki ne számítson könnyű menetre. Imádom a romantikus filmeket.

2015.01.27 Pillcsi

Régi nagy kedvencem!Szép,igazán romantikus.Tetszik,hogy bemutatja a régi idők szerelmi szálait,hogy mennyire más volt minden mint a mai időkben.Elgondolkodtat és megérint!

2018.10.07 urbanistaa

Romantikus és könnyed hangvételű film, ahol előtérbe kerülnek az érzelmek, a szentimentalitás. Érdemes megnézni, kellemes kikapcsolódás, szimpatikus színészekkel.

2016.09.19 Vviktor

Szentimentális, romantikus film, de egyáltalán nem csöpögős, hanem nagyon is élvezhető elbeszélés. Igazi dráma, ami érzelmileg megragadja, magával ragadja a nézőt.

2016.01.29 dóri

Bármennyire is tele van közhelyekkel és tipikus romantikus fordulatokkal, képes az elejétől a végéig lekötni a figyelmemet. Van benne könnyedség, szenvedély, megpróbáltatás, gyötrelem......,minden amit két szerelmes átélhet.

2016.04.13 Panda

A történet meglehetősen sablonosnak mondható, de mégis egy megfogó, magával ragadó film sikeredett belőle köszönhetően a profi színészeknek és az ötletes, jól összerakott rendezésnek.