Szilaj, a vad völgy paripája

Spirit: Stallion of the Cimarron

2019.01.04 szabomarc

Akárkivel beszélek, az egyik kedvenc rajzfilmje. Ezt valamilyen szinten meg is tudom érteni, én azonban nem annyira tudtam azonosulni vele. Megható részben a történet, és jó is, de nekem valahogy nem tetszett annyira.

2018.07.16 czerik

Nagyon aranyos, tanulságos mese, szép betétdalokkal. Ajánlom.

2017.01.24 Olivér Rózsa

Nagyon szerettem jó kis mese volt. Igazán érzelmes és tanulságos. Jó volt az animáció. A mese dalait meg még a sokáig hallgattam mert annyira tetszettek.

2018.03.19 NFG

Szerintem nincs olyan lány, aki kis korában ne lett volna odáig a lovakért! Nekem is kedvenc állatom volt! Nem is volt kérdés, hogy megnézem-e ezt a mesét! És hát imádtam! Ma már nem érzek semmi kötődést a lovakhoz, de mai napig szívesen nézem ezt a ... Több

2017.07.27 czigler.nora

Kedves és aranyos mese, de valahogy nekem végig olyan szomorkás volt a hangulata. Szeretem, de nem kedvwnc, annak ellenére, hogy imádom a lovskat. Nagyon szépek benne a pacik :)

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Gyönyörű zene és grafika, igazi csajos mese, a könnyek garantáltak. Messze a legjobb lovas mese, a betétdalok tökéletesek és fülbemászóak, az embernek napokig a fejében maradnak. Kár, hogy nincs folytatás...

2017.01.20 Gábor Rózsa

A legjobb mesék egyike. A Dalok Phill Collins és Ákostól is szenzációsak a filmen kívül is. A történet elragadó és fotelbe szegez. Aki nem látta, annak muszáj megnéznie ezt a félig csodálatos természetfilm és kalandfilm ötvözetet. Nagyon érzelmes film.

2016.05.21 Gecko

Gyerekkorom nagy kedvence és szerintem az össze lovas és lószerető ember egyik kendvenc filmje. Kiváló animáció egy bátor és kíváncsi musztángról,a vad nyugatról és természetesen az indiánokról. Kalndos ,vicces és látványos . 5/5

2017.02.11 Niki18

Nagyon aranyos , tanulságos mese. Gyerekkorom egyik nagy kedvence. Inkább arról szól hogy barátságra, és a fontosabb dolgokra megtanítson. Nem nagyon poénos, de vannak benne vicces részek.

2018.01.28 zsani

Gyönyörű mese, mai napig elsírom magam ha megnézem. Nagyon szépek a betétdalok. Kedves kis történet.

2016.01.10 Mithrel

Gyönyörű film, gyönyörű zenével. Az egész hangulatával és a szereplőkkel abszolút azonosulni tud az ember. Megindító, nevettető és gondolkodtató is egyszerre. Kell ennél több? ♡

2016.08.08 tvmérnök

Szerintem egy csodás "régi " mesefilm abból az időből amikor még tudtak értelmes és kreatív rajzfilmeket csinálni , ami nem csak gyerekenek szól. Szilaj története és életútja jól mutatja az időt melyben élt, ráadásul tanító értékkel is bír. Kreatív , humoros és jól kivitelezett.

2016.04.14 Leoni

Nagyon szép a képi világa, a dalok remekek Szolnoki Péter előadásában, és igazán megható, többször megnézős remekmű. :)

2017.02.18 clay00

Előttem szólókat ismételve szerintem is az összes lószerető ember kedvenc filmje. Számomra csodálatos ahogyan a kapcsolat mutatja a ló és ember között. A zenéket pedig nagyon eltalálták!