Terminátor 2. - Az ítélet napja

Terminator 2 (3D)

2018.07.18 Norbert93

Gyerekkori kedvenc és egyben igazi klasszikus film. Az akkori technikával pedig páratlan képi világot hoztak létre az alkotók. Az akciófimek csúcsa a mai napig.

2017.11.01 dailyfilmsan

A legjobb rész Remek a történet és a szereplők is jók igaz Sara Conor erős független nő jelleme mögött csak eltörpülnek

2019.05.05 Ms. Akárki

Az első rész nekem személy szerint jobban tetszett de ez is kifejezetten akciódús és olykor a viccesre veszi a figurát. Az időutazás történet nekem mindig nagyon tetszik és ez alól ez sem kivétel. Még friss az élmény nem olyan régen láttam az első és a második részt is és igazán epikus volt a végső küzdelem.

2015.06.17 Dodi

Ez a filmsorozat is azok közé tartozik, amit egyszerűen nem bírok végig nézni, nem tudom miért, de nem jön be... bár engem maga Schwarzenegger is irritál!

2019.04.03 MidoD7

Soha nem tudom megítélni egy trailer alapján, mi lesz a jó film. Szórakoztató film, vicces karakterek remek tálalással, jól megírt forgatókönyvvel, váratlan fordulatokkal. Örök kedvencem, egyszerűen nagyszerű.

2023.06.06 Gamehun638

Zseniális darab. Minden, ami a korhoz tartozott. Hangulatos, karakteres színészek. Gyönyörű képi világ. Az első részhez képest tudott újat mutatni. Szerintem a széria itt volt csúcsra járatva. (Az én életembe nem fognak már ekkora filmek készülni.)

2015.02.09 Milanman

24 év telt el a bemutatása óta, de a mai napig az egyik legjobb sci-fi akciófilm. Megunhatatlan. Üzenete, a MI-k öntudatra ébredéséről örök érvényű. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű.

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Az első résszel együtt az egyik kedvenc filmem. Az első hangulatban jobb, mint ez, ez viszont technikailag és történetileg jobb. 10/10 nekem ez és az első is. Durva, hogy ‘91-ben már ilyen színvonalú filmet tudtak csinálni (persze volt vagy 100 millió dollár, míg az elődje ennek a tizede sem volt).

2021.08.12 Filmimado

Fantasztikus!

Nagyon jó. A Terminátor is igazán fantasztikus film, de talán ez a folytatás még annál is jobb.

2018.03.23 hackerjulcsi

Wow! Nagyon klassz, nagyon eredeti. Nagyon tetszik a Terminátor film és a kereszténység közt húzható párhuzam, ettől igazán érdekes lesz az egész koncepció.

2016.08.02 VFTS

Ritkán fordul elő, hogy a második rész jobb mint az első, de itt ez történt. Egyértelműen a legjobb Terminátor film. A látványos akció jelenetek nem mentek a történet rovására. Negatívumként talán egyedüliként a kisfiú említhető, aki túlságosan gyerekes.

2021.07.01 Kósa Bence

Az egyik legjobb folytatás. Az 1984-es Terminátor nagy siker volt, és a története nem volt lezárva. A folytatás így elkerülhetetlen volt. Az ítélet napja képében nem egy átlagos folytatást kaptunk, hanem a legjobb Terminátor filmet. Látványa a mai napig 5 csillagos, a zene megunhatatlan, és a címszereplő egy ikon.

2021.07.06 Gauss

Az akciófilmek királya

Ez a film több, mint egy szuper klasszikus akció/sci-fi film. Az emberek önpusztításával, az emberi élet értékével is foglalkozik. Nagyon megható a hatalmas drámai jelenet a végén. És persze ez minden a filmtörténelmet is meghatározó akciójelenetekkel és vizuális effektekkel becsomagolva. Tökéletes, megunhatatlan, mestermunka.

2017.05.16 Borsossy

Alapfilm. Kultfilm. A film a kiadása pillanatában minden szempontból felülmúlta a korát. Technikai megvalósításban, a számítógépes és valódi trükkök kivitelezésében. A folyamatos-akciójelenetekben. Az egybefüggő, mindenféle erőltetett sablonok kihagy... Több