Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2015.03.26 Viki6

Fordulatos, meghökkentő film, igazán szívbemarkoló történettel. Igazán át lehet érezni a történetet, én a végén a könnycseppjeimet próbáltam visszafojtani, de nem sikerült. Aki megnézi és egészséges, még nagyobbra értékeli az egészségét az biztos. Ajánlom mindenkinek, hogy megnézze.

2015.03.18 Nina73

Édes, szirupos, könnyes, megható....és mégis van benne valami. Talán a két főszereplő játéka miatt. Azért a könyv jobban tetszett...:)

2015.02.21 Vica

Nagyon mély, és szomorú film. A vége nem tetszett, kifejezetten szomorú volt. Viszont voltak benne jó poénok is azért, vicces részek. A film egészére viszont a szomorúság jellemző, legalábbis nagyon lehangoló film, aki szereti az ilyeneket, annak tetszeni fog nagyon. Az utóbbi évek egyik legjobb szerelmes drámája. :)

2015.02.04 Hamsti

Nagyon szép film. Néha picit túlzásokba estek, nagyon sokszor érzékeltették és említették a betegséget, pedig szerintem ha párszor említik akkor át lehet érezni. Izgalmas, és drámai, viszont még nyomasztóbb a fordulat ami a film végén történik. Én pityeregtem.

2015.01.29 riita19

Nagyon megható és érzelmes. Csodálatos, keserédes szerelmi történet. Mindenkinek látnia kellene ezt a filmet!

2015.01.23 hatiche89

Nagyon tanulságos film, mindenképp érdemes megnézni.

2015.03.31 lexaa_95

Igazi szerelemről szól, amelyben van szomorúság és boldogság is egyaránt, ami mélyen meg tudja érinteni az embert.

2015.02.17 Robi

Egy szomorú-vicces film.Lehet rajta nevetni is de sírni is.Érdekes film de nagyon jó lett :D

2015.01.27 Márk

Nagyon szép, megható film!

2015.02.23 kiscsillag8902

Szép, érzelmes és szomorú film. Jól mutatja be a film, hogy az élet igazságtalan, és meg kell próbálni a lehető legtöbbet kihozni belőle ameddig csak lehet.

2015.02.22 wimate

Valóban egy elérzékenyülős film, szép történettel. Annyira azért nem fogott meg, hogy egynél többször lássam.

2015.03.21 klaumau

Azt hittem hogy a srác nagyon nyálasan fog alakítani, de szerencsére pozitívan csalódtam. Mindketten tehetséges színészek, és igazán megható történetet mutattak be.

2015.02.17 borka91

Végtelenül bájos és őszinte film. Tartalmas, hihetetlen hogy ilyen fiatalok is miken mennek keresztül, és ilyen tragédiák által milyen felnőttekké válnak. Szép, romatikus, szomorú, sírós. Nézd meg!

2015.02.10 FradiStars

tipikus nézzünk barátnővel filmnek hittem de nem engem is meghatott jó film volt ajánlom mindenkinek