Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2015.02.21 makikaki

nemcsak a könyv, hanem a film is helytálló. Olvastam a könyvet és tetszett, hogy a film is hűen követi, már amennyire ez lehetséges egy adaptáció során. Jól lett kiválasztva a szereolőgárda, bár a magyar szinkron néhol elég fülsértőre sikerült, legal... Több

2015.02.18 ioinme

Az egyik legjobb romantikus film, amit valaha láttam. Mondom ezt férfiként. Nem nagyon csípem a műfajt, de ez nagyon megható lett. Kellően izgalmas, a film egyszer sem ül le, a vége felé pedig a csattanó még ha sejthető is, mégis hatásos marad. Rendkívül ritka, és jó könyvadaptáció.

2015.02.17 Brie

Fantasztikus film, elejétől a végéig élveztem minden egyes képkockát. Nagyon szomorú és lélekbemarkoló történet, amely bemutatja hogy bár két beteg emberről van szó mennyit is jelent a remény és a szerelem. Végre egy film amely nem a tökéletes emberekkel foglalkozik.

2015.03.29 kissnora39

Gyönyörű történet, nekem nagyon tetszett az egész film! Majd megszeretném venni a könyvet is, remélem az is ilyen hatással lesz rám.

2015.02.08 mimo

Szerintem könyvben 2102x jobb.. Nem értem miért van mindenki annyira elragadtatva tőle. Szépnek szép történet. De nekem egy kicsit túl átlagos. Nem tudott igazán megfogni..

2018.02.25 berimarcsi03

Igazi klasszikus. Szeretem, tetszik. A film alapja megfogott. Szomorú és érzelmes, de egyben vidám is.

2017.01.23 Vera128

Szép történet, bár engem a szerelmi része nem fogott meg annyira.

2015.08.31 nickiasaur

Nagyon szép szerelmi történet a végén nem várt fordulattal. Bemutatja, hogy egy beteg ember is ugyan úgy elvezheti az életet, mint egy egészséges. Külön tetszik benne, hogy nem csak a nők érdeklődését kelti fel hanem a férfiakét is. nekem nagyon tetszett,

2016.12.26 zelmaci

Gyönyörű film, amihez garantáltan kell a százas zsepicsomag. Mivel a történet komplikált, mégis szívhez szóló, a testvérem is megnézte, és 6 évesen sírva üvöltött, hogy Gus nem halhat meg. Szerintem mindenkinek ideális film, de alapvetően női a célközönség.

2015.02.27 leszti6

Rendkívül megható, szép film, az mondják, hogy a könyv is nagyon jó,úgyhogy szívesen elolvasnám, mert a film is nagyon tetszett, én sírtam :)

2015.04.30 llaaura12

Fantasztikus. A film egy igazi érzelmi hullámvasút. Egyszer sírunk, egyszer nevetünk. Tanulságos. Nagyon jó átadja az érzéseket. Engem meghatott. "A szádba veszed a gyilkost, de nem hagyod hogy megöljön!"

2015.02.10 szamanta

Engem nagyon lehangolt ez a film. A film 3/4-én bőgtem.

2016.02.09 Zolikababa11

ezen midig elsiroom magam foleg akk amikor a gyerwek vak lesz

2015.06.17 qbex

Shailene Woodley egyik nagy kedvencem. Fantasztikus színésznő. Imádom. Ahogy ezt a filmet is. Nagyon megrendítő film. Imádtam.