Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2016.05.08 TomÁcs

Szomorú, romantikus és kegyetlen film egyben. Igazán szép a története, már többször láttam, de mindig meghatódom rajta. Egyszer mindenképp nézzétek meg.

2018.10.28 VvV

Egy remek film arról, hogy milyen kegyetlen is az élet és nem tudhatjuk mennyi időnk van a földön. Kicsit pityergős.

2023.08.28 Ildikó Bacskai

Csillagainkban a hiba (2014)

Keserédes szerelmes film, remek humorral és teljesen hiteles alakításokkal.

2016.01.17 beero88

Ez a film valami hihetetlen volt. Szem nem marad szárazon mire elérünk a végére. Kicsit talán mi magunk is a film részesei leszünk és átérezzük min mehetnek keresztül a szereplők.

2017.07.23 Lonka

Sok hasonló filmet láttam mostanában, de talán ez volt a legjobb, mert komplett volt értelmes párbeszédekkel és hitles alakításokkal.

2015.01.30 Dodi

Csodálatos, megható film, tele érzelmekkel! Imádom!

2019.07.29 Greeta

Egy keserédes romantikus film. Remek hangulatot tudott teremteni, nem várt lépések vannak benne.

2019.04.23 petraszab

Nem egyszerű témát dolgoz fel a film. Szerencsére nekem sosem volt a környezetemben gyógyíthatatlan betegségben szenvedő gyerek. Felkavaró történet.

2019.04.12 MidoD7

Nem lehet egy film sem hibátlan, de ettől lesz tökéletes valami módon. Talán csak egy-két apróság volt, ami nem tetszett. Egyébként mindenki rendben van benne, a látvány is nagyon jó.

2016.06.19 Timcsi

Nagyon összeillet a két főszereplő a filmben. Tetszett a története- ha lehet ilyet mondani egy ilyen témájú filmnél - habár elég szomorú.

2018.08.23 kevelin

nagyon nyálas nagyon sok nagyon nem. a könyv sokkal kevésbé nyomja az ember arcába ezt a rákos szenvedős témát. nem rossz de nekem nagyon sok volt és a szereplők sem az igaziak

2017.01.05 Gigi

Bár nem szeretem az ilyen alaptémájú filmeket, mert vagy nyomasztóak, vagy nyálasak. Ez viszont szerencsére egyik sem. Annyira finoman játszik az érzésekkel, gondolatokkal, hogy a téma ellenére is tud szívderítő és szórakoztató lenni. Nem hangosan nevetős, hanem csak belül mosolygós alkotás. Örülök, hogy láttam.

2017.08.07 felicity

Szomorú de nagyon szép és jó film. Nekem tetszett nagyon. Nézzétek meg sokan. ajánlom. :) Van benne egy kis humor is.

2017.04.18 bgnz367

Ez a film olyan, hogy ebben a kategóriában jobb se kell. Az embert egyszerűen megfogja és kifordítja magából. Érzelmes de nagyon és tele van szép és kellemes gondolattal. Nagyon jól alakítottak a szereplők.