Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2016.05.21 Gecko

Nem az a tipikus szerelmesés film és éppen ezért is különleges. A srác és a lány is betegek és nem tudják mennyi idejük van hátra,azonban ennek tudatában próbálnak szembenézni az őket érő megpróbáltatásokkal.Mind a ketten máshogy reagálnak ezekre a h... Több

2016.04.11 BallEr

Ez ritka gyenge húzás lett. Nem tudom nyugodt szívvel ajánlani senkinek mivel egy percig sem tudta lekötni a figyelmemet és valahogy nem az én világom. Akit érdekel persze az úgy is belenéz.

2015.06.15 fancsi094

Kissé tinis, kissé nyálas, de sokkal kevésbé attól, hogy zavaró legyen. Szórakoztató, néhol bölcs gondolatokkal. A fiataloknak szóló filmek közül abszolút kiemelkedik.

2015.03.23 Adell89

Ilyen nálam egy tíz per tízes film. Nem sok filmnek adtam tíz pontot, mert ilyet csak az a film kap nálam, amelyik után felállva teljesen átszellemülök, nem tudok másra gondolni csak arra a filmre. Ilyen volt az Életrevalók is, de ez csak egy a kevés... Több

2015.06.09 Skarsh

Számomra ez a film egy nagyon jószívű közepes szintet ért csak el. A szomorú és komoly témát nagyon jól meg tudták jeleníteni, a képek és a zenék a helyén vannak. Ennek ellenére a szereplők számomra ellenszenvesek, nem hitelesek egyáltalán. Már-már i... Több

2019.01.18 tooker

Érzelemdús, magával ragadó romantikus film, érdemes megnézni, mert hitelesek a jelenetek, a megnyilvánulások és maguk a karakterek. Nem esik túlzásokba.

2015.10.16 Blindspot

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2015.06.16 Miss Rika

Csodálatos egy film. Az igaz szerelmet tökéletesen festi le eme alkotás. Megkönnyeztem a végét hisz nem is lehetett kibírni enélkül. Az eleje pedig örömmel töltötte el a szívemet.

2015.06.30 BuBu

Nagyon megható film, ami mély érzelmeket hoz felszínre, aranyos humorral van fűszerezve! A színészek nagyon jók, Shailene Woodley nagyon tetszett ebben a szerepben.

2015.05.06 bambula

Azért nem tetszett mert olyan film ami meg AKAR siratni. De a történet jó, a szereplők jók, csak szerintem hatásvadász egy kicsit. Lehet, hogy elolvasom a könyvet és akkor nem fogom úgy érezni hogy a számba akarják rágni.

2015.06.10 veszi.peter

Nagyon szép és megható film, mindenkinek ajánlom, akár barátnővel, akár anélkül megnézni. Érdemes bekészíteni a zsebiket is, nagyon megható is tud lenni néha.

2015.04.19 KeriPeti

Nem szeretem az ilyen típusú filmeket, amiknek tudom, hogy szomorú lesz a vége. Mégis ez annyira megfogott, megindító, megható, ugyanakkor lélekemelő látni a szereplőket, az egymáshoz és élethez való kapcsolatukat.

2016.08.23 beus1987

Nagyon szomorú film, végre egymásra találnak a fiatalok, majd az élet közbeszól.

2015.06.01 *tünde

Nagyon tetszett a film. Nagyszerű, szívbemarkoló történet, ami nagyon mélyen meg tudja érinteni az embert. A jó színészek és a jó rendezés is elengedhetetlen volt.