Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2015.01.27 Pillcsi

Nagyon szép, megható film.Tetszik,hogy nem nyálas,mégis romantikus.Tökéletesen van adagolva benne a szerelem.Egyik kedvencem lett ez a film! :)

2016.10.23 malnaturmix

Nem egy tipikus tini film a romantikus szál ellenére és ilyen jaj beteg vagyok sztori is már készült vagy 10. Megrázó film.

2015.12.29 Luxury

Nagyon megható és érzelmes film, igazi léleksimogató. A színésznő ebben az alkotásban lett igazán szimpatikus, szerintem nagyon ügyes. Újra megnézős az biztos. Zsebkendőket elő!

2015.06.26 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2015.03.28 Jozzsef

Imádom ezt a filmet. Ez az a film, amit LÁTNI KELL, mert nem lehet szavakba önteni! Tényleg. Már csak a könyvet szeretném elolvasni :)

2015.02.11 S.Marika

Ilyen nálam egy tíz per tízes film. Nem sok filmnek adtam tíz pontot, mert ilyet csak az a film kap nálam, amelyik után felállva teljesen átszellemülök, nem tudok másra gondolni csak arra a filmre. Ilyen volt az Életrevalók is, de ez csak egy a kevés... Több

2015.06.16 AESB

Nagyon szép, megható, érzelmes és tanulságos film. Nagyon hű a könyvhöz, ami igazán tetszett. A szereplők kiválóak. A történet kedves és megható, megríkatja az embert.

2016.01.01 Niki19

Nagyon tetszett nekem a film. Romantikus, és nem lehet kibírni sírás nélkül. Megható és csodás a mondanivalója. A vége váratlan, hisz teljesen másra lehet számítani. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.12.29 sepsiklaudia

elgondolkodtató, megható és elborzasztó, de sok mindent megtanít az embernek az életről

2015.05.28 *bella

Nagyon tetszett a film. Nagyszerű, szívbemarkoló történet, ami nagyon mélyen meg tudja érinteni az embert. A jó színészek és a jó rendezés is elengedhetetlen volt.

2015.05.29 Melibaba

Egyik legszebb romantikus drama amit valaha lattam! Tele erzelmekkel. A baratommal nem birtuk ki siras nelkul! :)

2016.08.04 Fanni11

Nagyon szivszorito tortenet ami egyben gyonyoru is! Ajanlom mindenkinek!!!

2015.05.09 july

Ízig -vérig romantikus film a szó legpozitívabb értelmében. Mentes a túlzott szentimentalizmustól és a felesleges kliséktől. Nagyon megható, keserédes mese.

2016.02.22 BlaBlaBla

Sok-sok film született már beteg fiatalokról, akikre rátalál a szerelem aztán az élet közbeszól. Szép film, párszor meg lehet nézni, de nem kiemelkedő.