Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2015.02.22 The queen

Szomorú kis történet enyhe romantikával. Lehet rajta nevetni és sírni is.

2015.03.29 Elemer.K

Nem a csillagokban van a hiba, hanem aki ezt írta, meg akik ezt elkövették. Ez most a rákbetegségnek kampányfilm ? Vagy egyszerűen nem értem, hogy miért kell a szerelmet, hozzákapcsolni a fájdalomhoz, és a szenvedéshez, és miért kell ebben dagonyázni... Több

2019.01.02 MissFortune

Nagyon megható történet. A könyvet olvastam előbb, így tudtam mire számítsak, de így is meghatott. Papírzsepit előkészíteni!

2015.04.13 juliS

Nagyon tetszett a film, örömmel hallottam, hogy Green többi könyvének megfilmesítése is tervben van. Nagyszerű, szívbemarkoló történet, ami nagyon mélyen meg tudja érinteni az embert. Ehhez nem csak a kiváló alaptörténet, de a jó színészek és a jó rendezés is elengedhetetlen volt, szerintem ez mind összejött.

2015.02.09 NeoLinda

Nagyon szép, megható film. Shailene Woodleyba nem csak Gus szeret bele, hanem a néző is (szerintem). A film elején még a rák van a középpontban aztán sikerült elérnie, hogy el is felejtsem, hogy két beteg embert látok. Inkább az utazásuk érdekel, a s... Több

2015.03.10 kisslaszlo2

Csodálatos, de szomorú szerelmi történet. Minden szerelmes párnak legalább egyszer érdemes megnéznie! Megható, magával ragadó, mély alkotás, de nem érdemes kihagyni.

2015.03.25 tothzsuzsika

Azt hittem, hogy nagyon nyálas lesz és kiszámítható, de nem így lett. Tetszett nagyon a film, a két fiatal főszereplő szerintem szuper. Sírás garantált. :)

2015.02.17 kamivagyok

Hazel nagyon közel került hozzám a film végére. Barátnők lettünk. Együtt sírtunk, együtt nevettünk... Bele tudtam magam élni a szerepébe. Ahogy a színésznő is. Páratlan film, a csontodig hatol.

2015.03.22 Ancsi

Nagyon megható és érzelmekkel teli film. Zsebkendő kötelező. :) Shailene Woodley nagyszerűen alakított, le a kalappal, figyelni fogom a következő filmjeit.

2015.02.09 Bau1981

Tavaly nyáron a szülinapom alkalmából gondoltam egyet, hogy meglepem magamat egy nyálas-csöpögős filmmel. Sikerült erre a filmre beülni és hát beletrafáltam, mert ahhoz képest is jobb volt, mint amit elképzelt volna az ember, mikor beül rá. Jelzem, a könyvet nem olvastam! Talán emiatt is 10/8

2015.03.25 timeamarton93

Már a könyvet is imádtam és a filmben sem csalódtam, nagyon megható és szép történet. Woodley nagyon fiatal még, de iszonyat jó színésznő, még sokra fogja vinni.

2015.01.26 agnes

Imádom ezt a filmet! Az igaz, hogy nem sírta rajta, de a lényeg az átjött szerintem minden nézőnek !

2015.03.28 Dancer

Nem rossz, de jobbat vártam a vélemények alapján, amiket hallottam. Nem olvastam a könyvet, de biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb a filmnél.

2015.03.28 MAlexa23

Nagyon tetszett a film. Egy igazán megható, érzelmes történet. Meglepő volt számomra, hogy a srác előbb meghalt. Az író hozzáállása, a film mondanivaló, a drámai cselekményvonal nagyszerűvé varázsolta a filmet.