Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2015.03.13 annaaleoop

Elgondolkodtató története van,jelen van benne szeretet,fájdalom és némi humor. Hát jó! Hát jó! Nagyon tetszett a film.

2015.02.16 musseln9

Megható, tanulságos, romantikus, elgondolkodtató, vicces. Shailene pedig egy átváltozó művész, fel sem ismertem először az akció figura után. :)

2015.02.13 Marko22

Érdekes fordulat az író hozzáállása a gyerekekhez. Életű dráma, fájdalmason őszintén mesél a betegségről.Emellett a szerelem, a barátság, a küzdés és végig kísér a filmen. Szép film, tetszett, de egyszer nézhetős.

2015.02.11 nandiwrc

A főszereplők miatt néztem meg, de másnak már nem az miatt ajánlom. Nagyon eredeti történet. Nem tudok hol belekötni, csak a szinkronba. Csak eredeti nyelven ajánlom! :)

2015.01.29 stiefelism

Nagyon megható film. Shai jól megformálta a karaktert. Csak ajánlani tudom, egyik kedvencem!

2015.01.29 Dotty90

Enyhe romantika. Nem csöpög, nem sok és hihető. Nekem mondjuk ez az íróval kapcsolatos mizéria nem jött be..., de maga a történet fogyasztható.

2017.08.13 Doriss

Inkább barátnős filmnek mondanám. A sztori aranyos és megható, a vége azonban szomorú, a nézők az utolsó percig is reménykednek abban, hogy nem tragédia lesz a film vége.

2015.03.25 casio_betti

Sírtunk, nevettünk aztán ismét sírtunk és nevettünk. Nagyon keserédes, visszaadta a könyv hangulatát. Talán az első film ami jobb mint a könyv.

2015.03.09 Szilárd996

Ez egy megható, és gyönyörű történet, jó színészekkel, ezáltal jó alakítással. Enyhe romantika, nem csöpög ezáltal élethű. Nekem tetszett a film.

2015.02.25 *zsanka

Szomorú történet, enyhe romantika. Nagyon megható. Érdemes legalább egyszer megnézni.

2015.02.14 manoarc

Nagyon megható, szívszorító történet, én a könyvet is olvastam. Ez talán az egyetlen olyan film, ami jócskán felülmúlta a könyvet. 5*

2015.02.12 Krisz86

Igazán megható és nem mindennapi történet. Az ember végig tudja, hogy sírás lesz a vége, és itt nincs happy end.

2015.02.12 kurrek

Túl nagy volt a felhajtás körülötte. Igaz, hogy Ms. Woodley a kedvencem, de ez a film engem nem nyert meg. 5/3

2015.02.09 seszter2200

Csodálatos film, gyönyörű szerelemmel, és hát egy borzalmas betegséggel. Megéri megnézni de mindenki készítsen maga mellé 100 as zsepit. És elgondolkodtató a javából. csillagos ötös