Sokkal több mint testőr 2.

Hitman's Wife's Bodyguard

A film összbevétele 61 780 903 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 69 682 040 forintot termelt. A hazai mozik összesen 42 673 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sokkal több mint testőr 2. (Hitman's Wife's Bodyguard) c. film klubjelenetében Michael Bryce (Ryan Reynolds) a bárpultnál valakit egy Aviation Gin üveggel üt le. A jelenet későbbi részében a bárpult melletti Aviation Gin üvegekkel teli dizájnpolcnak dobják, és az üvegek összetörnek, ő pedig leesik a padlóra. Ryan Raynolds prémium alkoholosital-márkája az Aviation Gin. A cégben co-owner (társtulajdonos), board member (igazgatósági tag), creative director (kreatív vezető), brand ambassador (a márka nagykövete) szerepet vállal.Szerző: Curacao86

A filmen közel 150 stábtag dolgozott.Szerző: csd

A Sokkal több mint testőr 2. az eredeti tervek szerint 2020 nyarán debütált volna, a koronavírus-járvány miatt azonban egy évvel elhalasztották a premiert.Szerző: csd

Az első film, amelyben Morgan Freeman és Samuel L. Jackson együtt szerepel.Szerző: csd

Az első részhez hasonlóan a folytatást európai országokban forgatták, köztük: Olaszország, Horváthország, Bulgária, Szlovénia és az Egyesült Királyság.Szerző: csd

Ryan Reynolds egy Twitter bejegyzésben az alábbi humoros megjegyzést írta a film munkálatairól: "Soha sem tudtam különbséget tenni, hogy most épp forgatunk, vagy ez mindig megtörténik, ha az ember Samuel L. Jacksonnal és Salma Hayekkel lóg".Szerző: csd

Antonio Banderas és Salma Hayek a Desperado és a Volt egyszer egy Mexikó után ismét közös filmben szerepel.Szerző: csd

Az eredeti tervek szerint Nicolas Cage-t is kasztingolták volna a filmbe.Szerző: csd