Sokkal több mint testőr 2.

Sokkal több mint testőr 2.

Hitman's Wife's Bodyguard
JRD

Patrick Hughes
Patrick Hughes
Caroline Goodall
Frank Grillo
Morgan Freeman
Frank Grillo

A világ leghalálosabb és legfurcsább párosa, Michael Bryce és Darius Kincaid visszatér. Bryce azt gondolta, hogy örökre végeztek egymással, ám úgy tűnik, hogy a sors utoléri mindkettőjüket egy újabb életveszélyes küldetéssel.

A színen ráadásul feltűnik Darius felesége, Sonia, aki még… Több

Rendező: Patrick Hughes
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2021.06.17. | HBO Max (2022.02.13.) | Netflix (2023.02.01.)

2023.12.31 Kapszaicin

Vicces

Végre egy vicces baromság a Netflix kínálatában. Laza kikapcsolódás hírhedt színészekkel, helyenként röhögőgörcsöt tartalmaz. :)

2022.11.23 JRD

3,5*

Se jobb, de nem is igazán rosszabb, mint az elődje, de nem érzem jogosnak a 4*-ot, ahogyan a 3-at sem. Bevallom, kissé tartottam attól, hogy elbír-e egy folytatást az amúgy szórakoztató hülyeséghullám akcióba ágyazva, de úgy néz ki, elbírta. Jó volt, hogy az első részben csak epizódszereplő Hayek nagyobb teret kapott a filmben. Így ez a dilis, őrült trió hozta az elvárt szitukat. Nem egyéb, mint könnyed kikapcs, vérben tocsogva. De ne hallgass rám! Nézd meg és döntsd el magad! Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2021.12.06 stevepisti

Én jól szórakoztam rajta, nem kerestem benne semmi értelmet, logikát, csak sodródtam az eseményekkel, élveztem a sok baromságot, amit összehordtak a hőseink. Salma Hayek még mindig jó nő, Morgan Freemannek örültem, profi volt, mint mindig. Néha ilyen is kell.

2022.03.15 HE7EDIK

Valamivel jobb az első résznél, lehet röhögni a trágár beszéden, meg van néhány pofás CGI-akció is. Ebben ennyi volt.

2022.03.31 Képkockák

Tipikus második rész

Az első rész egy kellemes akció/vígjáték volt, amiben Ryan Reynolds és Samuel L. Jackson karaktere kiegészítette egymást, és a történet is kellően kidolgozott volt. A második epizód szinte mindezt kidobta a kukába, és szerintem az első rész paródiája lett csak. A történet szinte teljesen kidolgozatlan, a karaktereknek nincs mélysége, és folyamatosan az erőltetett Salma Hayek akadályozza azt, hogy az első részben megismert páros újra jól működjön a vásznon. B kategóriás filmnek hívni is túlzás lenne, és a CGI is csak nevetségesebbé teszi a film színvonalát. Sajnálom, hogy arra a sorsra jutott, mint a John Wick-folytatások, mert lett volna benne lehetőség.

A film összbevétele 61 780 903 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 69 682 040 forintot termelt. A hazai mozik összesen 42 673 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sokkal több mint testőr 2. (Hitman's Wife's Bodyguard) c. film klubjelenetében Michael Bryce (Ryan Reynolds) a bárpultnál valakit egy Aviation Gin üveggel üt le. A jelenet későbbi részében a bárpult melletti Aviation Gin üvegekkel teli dizájnpolcnak dobják, és az üvegek összetörnek, ő pedig leesik a padlóra. Ryan Raynolds prémium alkoholosital-márkája az Aviation Gin. A cégben co-owner (társtulajdonos), board member (igazgatósági tag), creative director (kreatív vezető), brand ambassador (a márka nagykövete) szerepet vállal.Szerző: Curacao86

A filmen közel 150 stábtag dolgozott.Szerző: csd

A Sokkal több mint testőr 2. az eredeti tervek szerint 2020 nyarán debütált volna, a koronavírus-járvány miatt azonban egy évvel elhalasztották a premiert.Szerző: csd

Az első film, amelyben Morgan Freeman és Samuel L. Jackson együtt szerepel.Szerző: csd

Értékelés: 6.5/10
(2021. 06. 24.)
A Sokkal több mint testőr 2 nem nagyon akar több lenni egy tét nélküli ökörködésmaratonnál, és ezért még azt is bevállalja, hogy a szereplői időnként már-már rajzfilmfigurákká váljanak. Több